top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoBiznes
Nadchodzi nowa generacja smartfonów. Premiera Honora 8 w Sztokholmie! Email

Wczoraj w Sztokholmie odbyła się oficjalna europejska premiera nowego, flagowego smartfona od Huawei – Honora 8. Od jego szklanej, pełnej refleksów świetlnych obudowy nie można oderwać oczu. Podwójny aparat zachwyca jakością zdjęć. Co więcej, nowy flagowiec jest świadectwem tego, że zaawansowane rozwiązania technologiczne mogą być dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie.

Każde pokolenie ma swoich idoli, własny punkt widzenia na świat i swoje własne zasady. Honor 8 został zaprojektowany specjalnie z myślą o ambitnym i dynamicznym stylu życia współczesnych, zanurzonych w cyfrowym świecie użytkowników. Smartfon łączy w sobie innowacyjny design z najwyższą wydajnością, wysokiej klasy aparatem fotograficznym i inteligentną funkcjonalnością.

Więcej…
 
WYWIAD Z IZABELĄ MAKOSZ, właścicielką sieci salonów depilacji woskiem Time for Wax i  prowadzącą kanał na youtube – Time for Business! Email

 

9 salonów na 9 urodziny. Czy planuje Pani rozwijać sieć według takiej zmiennej?

Zdecydowanie nie. Wrzucamy teraz najwyższy bieg. Mamy TURBODOŁADOWANIE i planujemy rozwijać sieć szybko i skutecznie. To najlepszy moment, żeby to zrobić, bo mamy doświadczenie, wiemy jak działać i co najważniejsze, mamy możliwości, żeby realizować nasze plany. W 2016 roku powstały 2 nowe placówki, a w niedalekiej przyszłości otwieramy kolejne.

 

Czyli można powiedzieć, że włączyła Pani kolejny bieg i można powiedzieć, że Time for Wax jest największą siecią salonów depilacji woskiem w Polsce.

Time for Wax jest pierwszą siecią depilacji woskiem w Polsce i w tej kategorii zdecydowanie jesteśmy liderem. Nieustannie pracujemy nad tym, żeby zawsze być kilka kroków dalej niż konkurencja, a to doceniają zadowolone klientki. Byliśmy liderem , jesteśmy liderem i liderem będziemy. Tak łatwo pałeczki nie oddamy!

Więcej…
 
Dobra energia potrzebna miastom! Email

Zdjęcia: Siedziba ISOVER_Gliwice, Dom Modelowy Saint-Gobain Multi-Comfort_Stawiguda, Dom Modelowy Saint-Gobain Multi-Comfort_Zielonki k. Warszawy

Energia zużywana przez budynki stanowi około jednej trzeciej całkowitej zużywanej energii na świecie, a zmiany w zakresie budownictwa energooszczędnego mogą przyczynić się nawet do 5-krotnej redukcji zapotrzebowania budynków na energię. Efektywne i bezpieczne dla zdrowia i środowiska wykorzystanie energii powinno być celem polskich miast na najbliższe lata.

 

Efektywność energetyczna jest kluczowa dla obniżenia emisji dwutlenku węgla i powstrzymanie zmian klimatu – stwierdzono na szczycie klimatycznym COP21, który odbył się pod koniec ubiegłego roku w Paryżu. Efektywność energetyczna budynków jest jedną z czterech kategorii w tegorocznej edycji konkursu ECO-MIASTO, skierowanego do samorządów lokalnych.

Więcej…
 
Igrzyska Olimpijskie w Rio możesz oglądać w systemie rozrywki pokładowej ice Emirates! Email

Linie Emirates wzbogaciły ofertę rozrywki pokładowej, dodając drugi kanał sportowy w systemie ice, który jest dostępny na pokładzie ponad 90 samolotów Boeing 777 przewoźnika. Podróżujący globtroterzy i kibice będą mogli doświadczyć jeszcze więcej sportowych emocji dzięki Sports 24 Extra – drugiemu kanałowi sportowemu, który uzupełni dotychczasowy kanał Sports 24, podwajając tym samym liczbę dostępnych transmisji sportowych w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice Digital Widescreen.

W programie Sports 24 Extra i Sports 24 będą transmisje meczów na żywo i relacje z długo wyczekiwanych imprez sportowych tego roku. Dzięki tym dwóm kanałom, kibice podróżujący liniami Emirates nie przegapią rozgrywek swoich ulubionych drużyn, mogąc śledzić relację z dwóch wydarzeń jednocześnie.

Będzie można obejrzeć na nich również transmisję na żywo z tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Rio. Pasażerowie będą mogli oglądać największe zawody na świecie i kibicować swojej reprezentacji w czasie podróży do jednego z ponad 150 kierunków w globalnej siatce połączeń Emirates.

Więcej…
 
Wzrost liczby pasażerów w lipcu na Lotnisku Chopina! Email

W lipcu 2016 na Lotnisku Chopina odprawionych zostało 1.374 tys. osób. Jest to najlepszy lipcowy wynik w historii portu. Na 13-procentowy wzrost z pewnością złożyły się takie wydarzenia, jak Szczyt NATO i Światowe Dni Młodzieży, jak również otwarcie nowych połączeń, m.in. do Toronto (Air Canada Rouge), Winnicy (UIA), Alghero (Wizzair), czy Szyman (LOT).

Dzięki nowym połączeniom pozycja Lotniska Chopina jako portu przesiadkowego stale wzrasta, wzrasta również jego atrakcyjność dla pasażerów. Od początku roku na Lotnisku Chopina obsłużonych zostało 6,97 mln pasażerów (wzrost o 9 proc.), z czego 6,24 mln w ruchu międzynarodowym (wzrost o 9,1 proc.) oraz 725 tys. w ruchu krajowym (wzrost o 8,1 proc.).

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 64

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl