top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoBiznes
Kupując prezenty nie daj się złapać w świąteczne pułapki! Email

Grudzień to najlepszy miesiąc handlowy w całym roku i okres żniw dla sprzedawców. Gotowe zestawy prezentów, pachnące pierniki i choinki oraz świąteczne ceny zachęcają nas do zakupów. Niestety, niektóre promocje są pozorne, a sprzedawcy tylko czyhają na to, aby złapać nas w świąteczną pułapkę. Dr Marek Borowiński, znany jako Shop Doctor, zdradza nam triki sklepów, przez które wydamy na prezenty więcej niż planowaliśmy.


Gotowe zestawy produktów, na przykład kosmetyków z jednej linii czy kawy ze świątecznym kubkiem, wydają się być idealnym rozwiązaniem prezentowym dla osób ceniących sobie czas. Kuszą ładnym designem, ale może okazać się, że te same produkty kupione oddzielnie będą kosztować mniej niż w zestawie.

Więcej…
 
Gra światła i cienia – jak dobrze zaprojektować oświetlenie w salonie. Porady architekta! Email

To on nadaje charakter i w nim odzwierciedla się osobowość oraz dusza mieszkańców. Jak dobrze zaprojektować oświetlenie w salonie? Jak dostosować je do potrzeb użytkowników tak, aby nie tylko było jasno, ale i przyjemnie mieszkać?

Przede wszystkim musimy zacząć od sprecyzowania wszystkich wymaganych funkcji, jakie ma pełnić oświetlenie. Współczesne domy i mieszkania muszą być dostosowane do trybu życia użytkowników, ich zainteresowań i przyzwyczajeń. Dzisiejszy salon to miejsce, w którym relaksujemy się po dniu pracy, przyjmujemy gości – czasem okazjonalnie spożywamy posiłki. Bywa też miejscem, w którym pracujemy i przestrzenią do zabaw dzieci. Zdarza się, że pełni funkcję kina domowego.

Więcej…
 
ZŁOTA 44 CHARYTATYWNIE! Email

W luksusowym apartamentowcu ZŁOTA 44, z okazji oficjalnej prezentacji przestrzeni sportowo-rekreacyjnej o imponującej powierzchni 1800 metrów kwadratowych na ósmym piętrze apartamentowca, zorganizowano "ZŁOTĄ Aukcję", w trakcie której zebrano ponad 160 000 zł. Dochód zasili projekt budowy szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie realizowany przez fundację Omenaa Foundation.

Aukcję prowadzili Omenaa Mensah i Andrzej Sołtysik. Z uwagi na zamknięty i kameralny charakter wydarzenia, tylko nieliczni mogli wziąć w nim udział. Gośćmi byli m.in. Anita Werner, Odeta Moro, Karolina Szostak, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Agnieszka Jastrzębska, Agnieszka Rylik, Joanna Jabłczyńska, Piotr Kraśko, Maciej Dolega, Mariusz Czerkawski, Radosław Mróz, a także czołowi polscy projektanci.

Więcej…
 
Technologie Dyson AM10! Email

Suche powietrze może negatywnie wpływać na nasz stan zdrowia jak również na samopoczucie. Odpowiednio nawilżone stwarza komfortowe warunki w domu.

Nawilżacz powietrza Dyson AM10 pomaga stworzyć bardziej komfortowe warunki w domu w zimie. W sezonie grzewczym ochrania przed wirusami grypy i przeziębieniem. Podtrzymuję optymalny poziom nawilżenia błon śluzowych nosa i gardła, tworząc przeszkodę dla infekcji przenoszonych drogą powietrzną. Urządzenie to łączy nową technologię Ultraviolet Cleanse z opatentowaną przez firmę Dyson technologią Air Multiplier™ oraz Intelligent Climate Control. To połączenie zapewnia równomierne oraz higieniczne nawilżenie powietrza w każdym domu.

Więcej…
 
Serwis informatyczny na miarę naszych czasów! Email

Pasja, zaangażowanie i profesjonalizm to recepta na sukces zawodowy we wszystkich branżach, również w tych najbardziej wymagających jak branża IT. Jeżeli dołączymy do tego równania doświadczonych specjalistów i solidność w działaniu otrzymamy nowego gracza na rynku informatycznym - firmę Techcroud Polska.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 64

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl