top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoKultura
Anna Jurksztowicz wraca z nową płytą! Email

Anna Jurksztowicz i jej nowy album – „O miłości, ptakach i złych chłopakach"


Nowa płyta będzie przede wszystkim bardzo kobieca. Michał Zabłocki, syn Aliny Janowskiej, stworzył coś na wzór „concept albumu" – opowiedział historie skupione wokół spraw damsko-męskich, składające się w jedną spójną całość. Tytuł płyty zdradza, że nie są to koniecznie historie szczęśliwe.
-Co mnie szczególnie uderzyło u Michała, to znajomość natury kobiecej. Groźny typ! Gdyby był psychologiem, kobiety by waliły do niego drzwiami i oknami-opowiada Ania z przekąsem


Wokalistka podkreśla, że muzyka jest do słuchania. Na starcie dostała od producenta wykonawczego kompozycje w wersji minimalistycznej, zarys wizji całości oraz pierwsze pomysły Grzegorza Stasiuka. Potem spędzili długie godziny na słuchaniu przeróżnej muzyki i rozmowach. Kompozycje Andrzeja Bonarka stworzyły wiele możliwości interpretacji.

Więcej…
 
Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Sacrum Non Profanum w tym roku w Szczecinie, Berlinie i Trzęsaczu! Email

Od 17 do 26 sierpnia w Szczecinie, Berlinie i nadbałtyckim Trzęsaczu odbędzie się po raz trzynasty Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Sacrum Non Profanum.

Artystycznym patronem i jednocześnie głównym bohaterem wydarzenia będzie Sir Andrzej Panufnik, kompozytor oraz dyrygent, który nie mogąc pogodzić się z narzuconymi przez komunistów ograniczeniami swobód twórczych, opuścił Polskę i osiadł na stałe w Anglii, gdzie mieszkał i tworzył aż do śmierci.


Zaproszenie na festiwal przyjęła Lady Camilla Jessel-Panufnik.

Więcej…
 
ATOMIC BLONDE od dziś już w kinach! Email

27 lipca w warszawskim Cinema City Sadyba odbył się przedpremierowy pokaz filmu ATOMIC BLONDE w reżyserii Davida Leitcha. W tej amerykańskiej superprodukcji możemy podziwiać piękną Charlize Theron, która wciela się w rolę tajnej agentki. Akcja filmu rozgrywa się w czasie zimnej wojny. Doskonale dopracowana produkcja cały czas trzyma widza w napięciu, budząc niezapomniane emocje.

To jeden z niezaprzeczalnych hitów kinowych, który od samego początku zbierał entuzjastyczne recenzje wśród krytyków, między innymi dzięki fenomenalnej grze aktorskiej Theron - jednej z najlepszych oraz najbardziej rozchwytywanych aktorek w Hollywood. Znamy ją m.in. z takich produkcji jak: „Adwokat Diabła", „Prometeusz", „Mad Max" czy „Szybcy i wściekli 8", a także wielu innych.

Więcej…
 
Jakie konie lubi Piotr Zelt? Zlot Master Truck! Email

Na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem odbył się 13. Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „Master Truck". Dwudniową imprezę prowadził już po raz kolejny Piotr Zelt, który jest wielkim fanem tych olbrzymów i prowadzi program „Na osi" od wielu lat . Podczas zlotu pojawiło się 700 pojazdów z wielu krajów Europy. Wybierano najpiękniejszą bestię, ale zorganizowano też konkurs zaprzęgów przebieranych. Tam już mogliśmy oglądać prawdziwe konie, a Piotr królował na jednym z nich.

Więcej…
 
Para z serialu Ranczo znowu razem... Email

Anna Iberszer i Jacek Kawalec - serialowe małżeństwo Franceski i Tomka z "Rancza" znają się od lat. Pamiętamy tę fantastyczną parę, która bawiła nas w serialu. Okazuje się, że ostatnio doszło do przypadkowego spotkania na uroczystej premierze książki charytatywnej "Gwiezdne marzenia". Impreza odbyła się w Studiu Koncertowym Polskiego Radia w Warszawie. Aktorzy zostali ambasadorami projektu, który ma na celu udostępnienie książek dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka i innych placówek pomocy.


Tam czytali bajki wraz z Teresą Lipowską i Tomkiem Sobczakiem. Aktorzy zachęcają do pięknej inicjatywy jakim jest dawanie swoich niepotrzebnych książek dla chorych dzieci.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 88

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl