top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoKultura
Majka Jeżowska, Andrzej Krzywy, Kasia Stankiewicz na jednej imprezie! Email

To była niezapomniana impreza Fundacji Ronalda McDonalda, na której obchodzono 15-lecie działalności w Polsce. Od tego czasu fundacja wspiera w Polsce rodziny w najtrudniejszych chwilach – w czasie choroby dziecka. Dwa lata temu nastąpiło otwarcie pierwszego w Polsce i jedynego na świecie całkowicie bezpłatnego domu dla rodziców przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Obecnie fundacja przygotowuje się do wybudowania podobnego w Warszawie. Podczas bankietu odbyła się licytacja i zebrano 300 tysięcy złotych, które pomogą rozpocząć prace budowlane.

Na imprezie wystąpiła Majka Jeżowska, wieloletnia ambasadorka fundacji, Andrzej Krzywy i Kasia Stankiewicz z Varius Manx. Majka Jeżowska działa z fundacją od samego początku i na ten szczytny cel zrealizowała serię płyt "Czarodzieje Uśmiechu", które  notabene rozchodziły się fantastycznie.

Więcej…
 
Czy uczestnik Wyspy Przetrwania wziął ślub? Email

Paweł Poręba właśnie dostał się do półfinału programu „Wyspa Przetrwania". Przed nim duża szansa aby wygrać show...Wszystko okaże się już za tydzień. Natomiast niedawno Paweł wstawił na swojego Instagrama zdjęcie ze ślubu. Czyżby nie był już wolnym mężczyzną? Nie wiadomo kim jest jego wybranka, a w programie bardzo faworyzował Kasię. Ciekawe jaka relacja ich łączy? Czas pokaże, czy Paweł stanie się nową gwiazdą show biznesu po wygraniu programu i czy wielbicielki będą mogły jeszcze zabiegać o jego względy.


Uczestnik programu zdobył tytuł Mistera Polski Internautów 2016, a  brał także udział w Top Model 2016. Jest trenerem personalnym, instruktorem sportu ze specjalnością: kulturystyka i magistrem AWF. Paweł ma także uprawnienia do trenowania narciarstwa zjazdowego i piłki siatkowej.

Więcej…
 
Gwiazdy charytatywnie! Email

"Łączymy pokolenia" to akcja charytatywna stowarzyszenia małych braci Ubogich, której celem jest zwrócenie uwagi na samotne osoby starsze i wykluczone społecznie. 

We wspólnej sesji gwiazd i seniorów wzięły udział: Omena Mensah, Małgorzata Socha, Hanna Lis, Jaga Hupało, Elżbieta Romanowska, Paulina Gałązka, Łukasz Jemioł, Marcin Cejrowski, Justyna Śliwowska, Radosław Mróz, Paulina Maziarz, Magdalena Bieńkowska. Czekamy jeszcze na sesję z Joanną Krupą. Premiera kalendarza odbędzie się 5-go grudnia.

Więcej…
 
„SPOTKANIA Z PASJĄ W CAVIE” Odsłona I - Vademecum Vampira! Email

CAVA to kawiarnie doskonale znane wszystkim warszawiakom. Od 15 lat raczą swoich gości jedną z najlepszych kaw w mieście. Tej jesieni lokal przy Nowym Świecie zaserwuje mieszkańcom stolicy, oprócz doskonałej kawy, również solidną dawkę pasji. 25 października rozpoczyna się cykl spotkań z ciekawymi osobami, których wspólnym mianownikiem jest owa pasja, jak również dbałość o zdrowie. Raz w miesiącu, w jesienne popołudnia o swoich zainteresowaniach, które są nie tylko ich namiętnością ale również pracą, opowiadać będą znane postaci z kręgu sportu, kulinariów, fitnessu i dietetyki.


Pierwszym z nietuzinkowych pasjonatów, którzy zagoszczą w CAVIE, będzie jeden z najlepszych trenerów fitness - Witold Szmańda. Entuzjasta zdrowia i wszystkiego co ma na nie wpływ - promuje zdrowy styl życia zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Wszystkim zebranym opowie o grupach krwi i o tym jak determinują one nasze życie, przedstawi również dietę na nich opartą. Będzie można spróbować specjalnie przygotowanych przez niego koktajli dedykowanych dla każdej z grup, które przez cały kolejny miesiąc będą serwowane w kawiarniach CAVA.

Więcej…
 
Prestiżowa gala Fashion TV! Email

W ostatnią sobotę odbyła się prestiżowa gala finałowa Fashion TV, podczas której wybierano najlepszą modelkę i modela telewizji. Konkurs organizowany jest od lat i cieszy się ogromną popularnością. Zwycięska para: Petro Hnatiuk i Wiktoria Foremska wyjedzie na Paris Fashion Week i podpisze kontrakt z polsko-francuską agencją modelek Raise Your Life. Imprezę prowadziła Patrycja Kazadi i Michał Piróg, a wydarzenie odbyło się w Atrium Promenada w Warszawie. Śpiewał Ian Rooth, a zebrane jury oddało swoje głosy na finalistów.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 88

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl