top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoKultura
Room 13 - amarantowe serce Mazowieckiej! Email

Zabytkowa architektura w centrum stolicy
Ulica Mazowiecka to wyjątkowe i historyczne miejsce dla wszystkich warszawiaków. To tu w XIX wieku powstało wiele pięknych, zabytkowych kamienic. Niemalże doszczętnie zrujnowane podczas drugiej wojny światowej odrodziły się tuż po niej, zmieniając co prawda swoje przeznaczenie i właścicieli ale zachowując przedwojenny charakter. Do dziś dnia cieszą swoją urodą mieszkańców i przyjezdnych, a także licznie przybywających tu klubowiczów, gdyż... legendarna ulica to obecnie klubowe zagłębie Warszawy.

Room 13 – gdy historia przeplata się z rozrywką
Restauracje i kluby nocne wypełniają partery historycznych budynków, by wieczorami gościć „głodnych" zabawy i atrakcji przybyłych. Sercem tego tętniącego życiem zagłębia jest kamienica o nr...13.

Więcej…
 
Anna Samusionek w interaktywnych warsztatach "Jestem emocją"! Email

Anna Samusionek dała popis swoich umiejętności aktorskich na interaktywnych charytatywnych warsztatach z publicznością. Od lat nie była w takiej znakomitej formie!

Aktywność zawodowa Anny Samusionek nie ogranicza się wyłącznie do stałej obecności w serialu „Na Wspólnej" w roli dość demonicznej Ilony Zdybickiej. Jak się okazuje, aktorka wystawia monodram „Narkomanka" i „Pan Tadeusz na wesoło", ale najbardziej w ostatnim czasie skupiła się na spotkaniach warsztatowych „ Jestem emocją".

Więcej…
 
Kandydatki do Miss Warszawy w strojach kąpielowych! Email

Już 26 lutego poznamy najpiękniejszą mieszkankę stolicy. To właśnie w poniedziałek w Teatrze Kamienica odbędzie się gala finałowa wyborów Miss Warszawy 2018. Galę poprowadzi Krzysztof Ibisz. Podczas eventu będzię można spotkać wielu znanych i lubianych m.in. Dorotę Gardias, Odetę Moro, Lidię Kopanię, Tomasza Oświcinskiego, Leszka Stanka. Tego wieczoru kandydatki zaprezentują się m.in. w sukniach ślubnych. Elegancji uroczystości doda choreografia znanego m.in. z „Tańca z Gwiazdami" Tomasza Barańskiego.

 

Pretendentki do tytułu mają za sobą m.in.chyba najbardziej wyczekiwaną przez wszystkich sesję zdjęciową – w kostiumach kąpielowych firmy Sapph Polska. Jak się prezentowały? Możecie zobaczyć na zdjęciach. Która z nich ma szansę na zdobycie upragnionej korony?

Więcej…
 
Jakub Kucner i Weronika Korthals w teledysku "Wstrzymać czas"! Email

Jakub Kucner niedawno wydał kalendarz „Łączymy pokolenia", teraz wyjechał do Izraela, do Eilatu.  Okazuje się, że Mister Polski wziął udział w teledysku wokalistki znanej z programu „Szansa na sukces", Weroniki Korthals. Klip do przeboju pt. „Wstrzymać czas" nakręcano w gorącym klimacie na południu Izraela na tamtejszej plaży, pustyni i w hotelu. 


Weronika wygrała program „Szansa na sukces" poświęcony twórczości Violetty Villas. Startowała też w polskich eliminacjach do Eurowizji. Ma na swoim końcie cztery albumy studyjne. Teraz dzięki temu teledyskowi pokaże się szerszej publiczności. Zobaczcie rozebranego Mistera i powabną piosenkarkę.

https://www.youtube.com/watch?v=syLWxgEm_6M&feature=youtu.be

Więcej…
 
Kto zostanie Miss Warszawy 2018? Email

W dniu 26 lutego Teatr Kamienica będzie olśniewał urodą i wdziękiem za sprawą 18 kandydatek Miss Warszawy 2018. Podczas gali zostanie wybrana Miss Warszawy a także I i II Wicemiss. Wielki Finał, podczas którego panie zaprezentują się między innymi w bieliźnie i kostiumach kąpielowych marki SAPPH POLSKA, sukniach ślubnych Patrycji Kujawy czy sukniach wieczorowych Doroty Golpoint, wyłoni laureatki, które będą reprezentować region w następnych etapach narodowego konkursu piękności Miss Polski 2018.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 88

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl