top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoKultura
Kandydatki do Miss Warszawy w strojach kąpielowych! Email

Już 26 lutego poznamy najpiękniejszą mieszkankę stolicy. To właśnie w poniedziałek w Teatrze Kamienica odbędzie się gala finałowa wyborów Miss Warszawy 2018. Galę poprowadzi Krzysztof Ibisz. Podczas eventu będzię można spotkać wielu znanych i lubianych m.in. Dorotę Gardias, Odetę Moro, Lidię Kopanię, Tomasza Oświcinskiego, Leszka Stanka. Tego wieczoru kandydatki zaprezentują się m.in. w sukniach ślubnych. Elegancji uroczystości doda choreografia znanego m.in. z „Tańca z Gwiazdami" Tomasza Barańskiego.

 

Pretendentki do tytułu mają za sobą m.in.chyba najbardziej wyczekiwaną przez wszystkich sesję zdjęciową – w kostiumach kąpielowych firmy Sapph Polska. Jak się prezentowały? Możecie zobaczyć na zdjęciach. Która z nich ma szansę na zdobycie upragnionej korony?

Więcej…
 
Jakub Kucner i Weronika Korthals w teledysku "Wstrzymać czas"! Email

Jakub Kucner niedawno wydał kalendarz „Łączymy pokolenia", teraz wyjechał do Izraela, do Eilatu.  Okazuje się, że Mister Polski wziął udział w teledysku wokalistki znanej z programu „Szansa na sukces", Weroniki Korthals. Klip do przeboju pt. „Wstrzymać czas" nakręcano w gorącym klimacie na południu Izraela na tamtejszej plaży, pustyni i w hotelu. 


Weronika wygrała program „Szansa na sukces" poświęcony twórczości Violetty Villas. Startowała też w polskich eliminacjach do Eurowizji. Ma na swoim końcie cztery albumy studyjne. Teraz dzięki temu teledyskowi pokaże się szerszej publiczności. Zobaczcie rozebranego Mistera i powabną piosenkarkę.

https://www.youtube.com/watch?v=syLWxgEm_6M&feature=youtu.be

Więcej…
 
Kto zostanie Miss Warszawy 2018? Email

W dniu 26 lutego Teatr Kamienica będzie olśniewał urodą i wdziękiem za sprawą 18 kandydatek Miss Warszawy 2018. Podczas gali zostanie wybrana Miss Warszawy a także I i II Wicemiss. Wielki Finał, podczas którego panie zaprezentują się między innymi w bieliźnie i kostiumach kąpielowych marki SAPPH POLSKA, sukniach ślubnych Patrycji Kujawy czy sukniach wieczorowych Doroty Golpoint, wyłoni laureatki, które będą reprezentować region w następnych etapach narodowego konkursu piękności Miss Polski 2018.

Więcej…
 
Co Majka Jeżowska i Ania Jurksztowicz robiły w Meksyku? Email

Majka Jeżowska i Anna Jurksztowicz dopiero co zakończyły turnee w Chicago, gdzie koncertowały z kolędami. Spontanicznie wymyśliły, że polecą do gorącego Meksyku. Zarówno jednej, jak i drugiej artystce odpoczynek z pewnością się przydał.

Majka relaksowała się po promocji płyty "Bajkowa Majka Jeżowska", nabierała również sił, gdyż po powrocie czeka ją intensywny czas. Artystka będzie nagrywać teledysk do jednego ze swoich utworów i sporo koncertować. Ania z kolei w Meksyku ładowała akumulatory przed promocją krążka, który ukaże się już za kilka tygodni. Artystki odpoczywały, opalały się i zwiedzały tamtejsze okolice, oczywiście w tej sytuacji nie mogło zabraknąć sesji zdjęciowych. Czasami bardzo odważnych, ale kto im zarzuci, że nie mają idealnej figury w tym wieku. Zobaczcie gorące zdjęcia z Meksyku z wymarzonych wakacji Majki i Ani.

Więcej…
 
Gwiazdy na świątecznym przyjęciu! Email

Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia organizowane są z tej okazji przyjęcia. Jedno z nich odbyło się z podopiecznymi i przyjaciółmi agencji Dobre Media w restauracji Mjud. Zaproszeni licznie przybyli aby złożyć sobie życzenia i skosztować potraw wigilijnych. Nie mogło zabrać na kolacji: Kasi Cichopek, Majki Jeżowskiej, Anny Jurksztowicz, Karoliny Nowakowskiej, Lilly Marchel, Justyny Śliwowskiej, Agnieszki Ludwisiak, Klaudii Wiśniowskiej, Agi Boryń, Ewy Mielnickiej, Danuty Błażejczyk, Pauliny Gałązki, Sabiny Sago, Elizy Gwiazdy i Piotra Zelta z Kasia Krawczyk.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 85

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl