top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoKultura
Kto zostanie Miss Warszawy 2018? Email

W dniu 26 lutego Teatr Kamienica będzie olśniewał urodą i wdziękiem za sprawą 18 kandydatek Miss Warszawy 2018. Podczas gali zostanie wybrana Miss Warszawy a także I i II Wicemiss. Wielki Finał, podczas którego panie zaprezentują się między innymi w bieliźnie i kostiumach kąpielowych marki SAPPH POLSKA, sukniach ślubnych Patrycji Kujawy czy sukniach wieczorowych Doroty Golpoint, wyłoni laureatki, które będą reprezentować region w następnych etapach narodowego konkursu piękności Miss Polski 2018.

Więcej…
 
Co Majka Jeżowska i Ania Jurksztowicz robiły w Meksyku? Email

Majka Jeżowska i Anna Jurksztowicz dopiero co zakończyły turnee w Chicago, gdzie koncertowały z kolędami. Spontanicznie wymyśliły, że polecą do gorącego Meksyku. Zarówno jednej, jak i drugiej artystce odpoczynek z pewnością się przydał.

Majka relaksowała się po promocji płyty "Bajkowa Majka Jeżowska", nabierała również sił, gdyż po powrocie czeka ją intensywny czas. Artystka będzie nagrywać teledysk do jednego ze swoich utworów i sporo koncertować. Ania z kolei w Meksyku ładowała akumulatory przed promocją krążka, który ukaże się już za kilka tygodni. Artystki odpoczywały, opalały się i zwiedzały tamtejsze okolice, oczywiście w tej sytuacji nie mogło zabraknąć sesji zdjęciowych. Czasami bardzo odważnych, ale kto im zarzuci, że nie mają idealnej figury w tym wieku. Zobaczcie gorące zdjęcia z Meksyku z wymarzonych wakacji Majki i Ani.

Więcej…
 
Gwiazdy na świątecznym przyjęciu! Email

Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia organizowane są z tej okazji przyjęcia. Jedno z nich odbyło się z podopiecznymi i przyjaciółmi agencji Dobre Media w restauracji Mjud. Zaproszeni licznie przybyli aby złożyć sobie życzenia i skosztować potraw wigilijnych. Nie mogło zabrać na kolacji: Kasi Cichopek, Majki Jeżowskiej, Anny Jurksztowicz, Karoliny Nowakowskiej, Lilly Marchel, Justyny Śliwowskiej, Agnieszki Ludwisiak, Klaudii Wiśniowskiej, Agi Boryń, Ewy Mielnickiej, Danuty Błażejczyk, Pauliny Gałązki, Sabiny Sago, Elizy Gwiazdy i Piotra Zelta z Kasia Krawczyk.

Więcej…
 
Laboratorium Naturella wspiera SOS Wioski Dziecięce! Email

15 grudnia 2017 r. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbyła uroczysta gala charytatywna na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, zorganizowana przez magazyn „Businesswoman & life".Podczas gali licytowane były m.in. kosmetyki naturalne OnlyBio i środki czystości OnlyEco, których producentem jest Laboratorium Naturella. Całkowity dochód z licytacji został przekazany na rzecz Stowarzyszenia.

Więcej…
 
Obraz polskiej modelki na światowej wystawie! Email

 

Aga Boryń pracuje jako fotomodelka od wielu lat i ma za sobą już wiele sesji za granicą. W Libanie została Miss Foto i Miss Bikini na World Next Top Model. Modelka niedawno wróciła z Bali, gdzie nagrała clip reklamowy dla Fashion TV. To nie koniec sukcesów polskiej modelki. Pół roku temu, gdy Aga mieszkała w Miami, podszedł do niej  właściciel galerii, którego zachwyciły jej zdjęcia.  Później jeden z jego malarzy namalował je na wystawę, która odbyła się w grudniu tego roku.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 85

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl