top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoInterview/InfoHealth
TANTUM ROSA w Polsce świętuje 20-LECIE! Email

Tantum Rosa to lek, który już od 20-stu lat troszczy się o zdrowie intymne Polek. Jest sprawdzonym, skutecznym i bezpiecznym preparatem polecanym przez specjalistów: lekarzy ginekologów, farmaceutów w leczeniu różnego rodzaju dolegliwości okolic intymnych. Lek zawiera - BENZYDAMINĘ, która wykazuje miejscowe działanie: przeciwbólowe, przeciwzapalne, znieczulające i antyseptyczne.

Sukces Tantum Rosa związany jest z możliwością miejscowego zastosowania benzydaminy, która dzięki swoim właściwościom znalazła szerokie zastosowanie w leczeniu stanów zapalnych okolic intymnych.

Więcej…
 
Jak wykreować "markę ludzką" w sporcie? rozmowa z Aleksandrem Lewandowskim, managerem sportowym Email

Z wykształcenia jesteś księgowym, skąd pomysł, aby zająć się sportowym managmentem?

Ludzie tacy jak ja w pewnym momencie swojego życia potrzebują zmian i wyzwań. Zarządzanie finansami opiera się o liczby, analizy i jest zero jedynkowe. Praca z człowiekiem, z pasją, ze sportowcem, jest czymś zupełnie innym. Kreujemy "markę ludzką", czyli najbardziej delikatną tkankę. Jest ona niezwykle wymagająca, ale daje bardzo dużo satysfakcji. Świat biznesu jest zupełnie inny od świata sportu, kieruje się innymi zasadami – zasadami, które poznałem, a teraz umiem i chcę wykorzystać je dla dobra moich podopiecznych.

Więcej…
 
HOLISTIC CLINIC:Otwarcie nowej kliniki Dr Krzysztofa Gojdzia! Email

Salvador Dali - artysta, rzeźbiarz. W medycynie estytetycznej też trzeba być rzeźbiarzem, malarzem, mieć wyczucie artystyczne, aby wyciągnąć z każdej twarzy to, co najpiękniejsze, nie zniekształcić jej rysów i nie zmienić ludzi w kogoś, kim nie są. Taka jest wizja medycyny estetycznej Dr Krzysztofa Gojdzia, który otwiera nową klinikę HOLISTIC Clinic w Warszawie przy ulicy Racławickiej 98. Motywem przewodnim otwarcia będzie sofa czerwone usta zaprojektowana przez Salvadora Dali...

Więcej…
 
Wywiad z Dominic-iem Monaghan- aktorem znanym z serialu Zaginieni, a także filmu Władca Pierścieni! W serii podróżniczej Władca Dziczy poszukuje on najniebezpieczniejszych, najbardziej spektakularnych i niespotykanych zwierząt świata! Email

Przemierzasz świat w poszukiwaniu dzikich zwierząt - żeby to robić musisz być na swój sposób szalony, zgadza się?
Myślę, że przede wszystkim muszę się tym interesować. Większość ludzi czuje strach przed dzikimi stworzeniami i miejscami, w których żyją – dżunglami, oceanami, pustyniami. Uważają więc, że jeśli kogoś to interesuje, musi być wariatem. Ja nie czuję się szalony, tylko zafascynowany tym, czego szukam.

Więcej…
 
Wiosenne przebudzenie: 10 sposobów na dobre samopoczucie! Email

Czas obudzić się z zimowego snu i z energią przywitać wiosnę. Brak słońca, niedobór witamin w diecie oraz ograniczona aktywność fizyczna powodują, że brakuje nam energii i motywacji po zimie. Oto 10 sprytnych sposobów, dzięki którym łatwo poprawisz samopoczucie, dodasz sobie energii i wpłyniesz pozytywnie na zdrowie!

Więcej…
 
Paprocki&Brzozowski, czyli badania genetyczne w modzie! Email

Badania genetyczne to świetny sposób, żeby sprawić, aby nasze życie było jeszcze przyjemniejsze. Dzięki nim można np. dowiedzieć się jak zachować na długo promienny, zdrowy wygląd czy utrzymać wysportowaną sylwetkę. To metoda coraz bardziej popularna wśród gwiazd. Teraz postanowił wypróbować ją najsłynniejszy polski duet projektantów - Paprocki&Brzozowski.

Dziś już wiemy, że najlepszą receptą na piękny i młody wygląd jest odpowiedni tryb życia oraz troska o własne zdrowie i samopoczucie. Z tego powodu coraz więcej osób sięga po badania genetyczne, które są doskonałą odpowiedzią na wciąż aktualne pytanie – jak zachować urodę i zdrowie? Jak najdłużej cieszyć się świetną kondycją? Wskazówki są zapisane w naszych genach. Aby je poznać wystarczyć przeprowadzić testy DNA.

Więcej…
 
Miłość zapisana w genach! Email

Zwykło się mówić, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a decyduje o nim tylko 11 sekund! Tak niewiele czasu potrzebujemy, by stwierdzić, czy druga osoba jest dla nas interesująca lub nie. Co decyduje o naszych uczuciach, przywiązaniu i miłości? Czy informacja o tym, kto nam się podoba zapisana jest w genach?

Czym jest zakochanie?
Nasz organizm to struktura złożona z wielu połączeń w pełni zależnych od siebie. Gdy funkcja jednego organu zaczyna odbiegać od normy, reszta również odczuwa tego skutki. Podobnie jest gdy jesteśmy zakochani, wówczas w naszym organizmie toczy się burza hormonów i zaczynamy odczuwać efekt uwalnianych substancji. Na przykład adrenalina dodaje nam odwagi, to dzięki niej jesteśmy bardziej skłonni podjąć ryzyko, mimo realnej szansy odrzucenia. Fenyloetyloamina odpowiada za dostrzeganie tylko pozytywnych stron naszego partnera, dlatego powiedzenie „ślepa miłość" nabiera w tym wypadku nowego znaczenia. Bardzo ważnym elementem zakochania jest również oksytocyna, to ona decyduje o naszym przywiązaniu do drugiego człowieka i tworzeniu z nim silnej więzi.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia »

Strona 1 z 7

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl