top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoUroda
Postaw na oko - metody stylizacji rzęs i brwi! Email

Czyż oczy nie są zwierciadłem duszy i czyż nie zakochujemy się w czyimś spojrzeniu? Fokus na oko trwa od wielu sezonów, na mocno podkreśloną ich oprawę i wyrazisty, uwodzicielski wzrok. Zarówno wydatne brwi jak i gęste, długie rzęsy weszły zdecydowanym krokiem do kanonu urody XXI wieku i nie ma się co dziwić, przecież każdej z nas zależy na zniewalającym spojrzeniu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek w salonach Nail & Beauty BAR już jakiś czas temu postawiliśmy na różne metody stylizacji oprawy oczu.

Więcej…
 
Otwarcie nowej Kliniki Młodości  Blanki Pawłowskiej! Email

W pierwszy dzień kalendarzowego lata odbyło się otwarcie nowej Kliniki Młodości Blanki Pawłowskiej na Mokotowie. Salon oferuje całą gamę zabiegów odmładzających na ciało i twarz. Współpracuje z nimi znany i ceniony doktor Bohdan Potocki, który ma za sobą studia i praktyki w USA i Hiszpanii. Gwiazdy były zachwycone kliniką, ale i profesjonalnym podejściem do klienta.

Wśród gości byli: Joanna Kurowska, Izabela Trojanowska, Karolina Nowakowska, Paulina Drażba, Paulina Koziejowska, Danuta Błażejczyk, Iza Zwierzyńska, Dorota Czaja, Ryszard Rembiszewski, Agata Załęcka, Sylwia Nowak, Łukasz Kędzior.

Więcej…
 
„Bellezza Organica” czyli organiczne piękno! Email

8 czerwca 2017 roku odbyła się konferencja prasowa „Bellezza Organica" czyli organiczne piękno, gdzie tematem przewodnim było przedstawienie Ambasadorki Medycznej Linii Kosmeceutyków Neauvia Organic dr Aleksandry Jagielskiej, właścicielki Kliniki Sthetic.


Na spotkanie, które odbyło się w ogrodach Kliniki Sthetic licznie przybyli dziennikarze, przedstawiciele marki, gwiazdy oraz przyjaciele. Prezentację poprowadziła sama Ambasadorka dr Aleksandra Jagielska, która mówiła o tajnikach receptur użytych do stworzenia linii męskiej i damskiej kosmeceutyków Neauvia Organic oraz o produkcie do mezoterapii Neauvia Hydro deluxe, której zadaniem jest dostarczenie substancji aktywnych bezpośrednio do skóry i jej natychmiastowe nawilżenie. Produkt zdobył w 2016 roku „Perłę Dermatologii Estetycznej" nagrodę przyznawaną przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Więcej…
 
Tłumy GWIAZD na otwarciu HOLISTIC CLINIC DR GOJDZIA! Email

Dr Krzysztof Gojdź otworzył nowoczesną klinikę HOLISTIC Clinic w Warszawie przy ulicy Racławickiej 98. Zaskakującym elementem uroczystego otwarcia były nawiązania do wielkiego artysty Salvadora Dali...

- Salvador Dali - artysta, rzeźbiarz, trochę odlotowy ekscentryk. Takiego go lubię. W medycynie estetycznej też trzeba być rzeźbiarzem, malarzem, mieć wyczucie artystyczne, aby wyciągnąć z każdej twarzy to, co najpiękniejsze, nie zniekształcić jej rysów i nie zmienić ludzi w kogoś kim nie są. Taka jest moja wizja medycyny estetycznej - mówi dr n. med. Krzysztof Gojdź, wykładowca American Academy of Aesthetic Medicine.

Uroczyste otwarcie Holistic Clinic przy ul. Racławickiej 98 przyciągnęło tłumy gwiazd. Pojawili się zaprzyjaźnieni z kliniką: Magda Gessler, Maja Ostaszewska, Monika Olejnik, Kasia Warnke i Piotr Stramowski, Anna Powierza, Thirty Fashion, Anna Oberc, Joanna Kurowska, Małgorzata Potocka, Kasia Wołejnio, Klaudia Wiśniowska, Eliza Gwiazda, Paulina Koziejowska, Ryszard Rembiszewski, Ola Ciupa, Paula Tumala, Ewa Mielnicka, Zofia Czerwińska, Hanna Bakuła i Rafał Maślak.

Wydarzenie poprowadziła Katarzyna Sowińska,

a z recitalem akustycznym wystąpiła Patrycja Markowska.

Więcej…
 
Mirror, mirror on the wall… Najpiękniejsze miejsce na warszawskiej mapie beauty! Email

Ściany pokryte lustrami w zdobionych ramach, połączenie ultra nowoczesnych i klasycznych, buduarowych mebli oraz unikatowa mozaika pod stopami. Odwiedzając tę przestrzeń nie można oprzeć się wrażeniu przebywania w szkatułce z drogocenną biżuterią lub w magicznej krainie piękna, po drugiej stronie lustra...

Nail & Beauty BAR to wyjątkowe miejsce położone w samym sercu Warszawy, przy jednej z najpiękniejszych ulic w stolicy – Pięknej 7/9. Ma rzeszę swoich wiernych klientek, które z przyjemnością przebywają w tej wysmakowanej estetycznie przestrzeni. Chętnie zaglądają tu m.in. Maja Sablewska i Lara Gessler.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 82

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl