top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów InfoMotorootmaybach2 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

InfoMoto
Adam Małysz na podium rundy Pucharu Świata w rajdach cross country! Email

Adam Małysz, za kierownicą Toyoty Hilux, zajął 2. miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu Abu Dhabi Desert Challenge. Doskonały wynik dał im 3. lokatę w klasyfikacji Pucharu Świata w rajdach cross country.1300 km pustynnych tras, podzielonych na 5 odcinków specjalnych, mieli do pokonania zawodnicy startujący w tych zawodach. Rywalizacja była zacięta od początku do końca. W przypadku Małysza i Martona zakończyła się sukcesem - 2. miejscem w klasyfikacji generalnej. Warto podkreślić, iż był to debiut Małysza w tych zawodach.

Więcej…
 
Agnieszka Szulim, Filip Chajzer, Marcin Prokop i Jerzy Dudek wystartują w Pucharze Volkswagen Castrol Cup! Email

Do rywalizacji Volkswagen Castrol Cup w sezonie 2014 przystąpi 23 zawodników z 8 krajów. Wśród nich są twarze znane z sezonu 2013, a także debiutanci. W tym roku, w roli VIP Drivers, z torem wyścigowym zmierzą się prezenterzy telewizyjni Agnieszka Szulim, zdobywca Wiktora- Filip Chajzer oraz Marcin Prokop.

Jerzy Dudek, który w ubiegłym sezonie był jednym z VIP Drivers, dołącza do grona zawodników i wystartuje we wszystkich 7 zaplanowanych rundach Pucharu. Drugi sezon nowoczesnego cyklu wyścigowego Volkswagen Castrol Cup rozpocznie się już 25 kwietnia. W sumie odbędzie się 14 wyścigów w pięciu krajach. Warunkiem niezbędnym do startu w Pucharze VWCC jest posiadanie licencji wyścigowej. VIP Drivers muszą więc odbyć szereg szkoleń teoretycznych i praktycznych warsztatów pod okiem ekspertów.

Więcej…
 
Alfa Romeo 4C - nieziemsko piękne i bezpieczne! Email

Alfa Romeo 4C wcieli się w sezonie 2014 w rolę samochodu bezpieczeństwa w cyklu FIA World Touring Car Championship (WTCC). Piękne coupé pojawi się na torze w specjalnej „szacie" już w pierwszym etapie zmagań, który odbędzie się 12 i 13 kwietnia na torze Circuito Moulay El Hassan w Marrakeszu. W tym roku cykl wyścigowy FIA WTCC składa się z 12 etapów, odbywających się na 4 kontynentach. Alfa 4C jest odpowiednio przygotowana do pełnienia funkcji „samochodu bezpieczeństwa". Auto przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,5 sekundy, osiąga maksymalną prędkość 258 km/h oraz szczytowe wartości przyspieszenia bocznego powyżej 1,1 g.

Więcej…
 
McLaren 650S i 650S Spider w Genewie! Email

Oprócz zapowiadanego modelu 650S, firma McLaren pokazała w Genewie wersję z otwartym dachem, nazwaną Spider.

Mechanizm składania dwuczęściowego sztywnego dachu waży zaledwie 40 kilogramów, a „operacja" polegająca na przekształceniu coupe w kabriolet trwa 17 sekund i może zostać przeprowadzona podczas jazdy z prędkością do 30 km/h. Pomimo wyższej masy własnej, wersja Spider jest niemal tak szybka, jak standardowa odmiana. Sprint do 100 km/h trwa 3 sekundy, a przyspieszenie od 0 do 200 km/h zajmuje 8,6 sekundy (0,2 sekundy wolniej od coupe). Ponadto, 3,8-litrowa jednostka V8 z układem twin-turbo - generująca 650 KM - pozwala osiągnąć 330 km/h. Tak, jak w przypadku „brata" z zamkniętym dachem, średnie zużycie paliwa oscyluje w granicach 11,7 l/100 km. 650S Coupe w kosztuje w Wielkiej Brytanii 195 250 funtów. Wersja Spider została wyceniona na 215 250 funtów. Pierwsze dostawy aut do klientów ruszą wiosną tego roku.

Więcej…
 
Jay-Z i Kanye West wystawiają na aukcję wrak Maybacha 57! Email

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów InfoMotorootmaybach2 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery}InfoMoto/maybach{/gallery}

Tylko w USA dla potrzeb teledysku można całkowicie zdemolować Maybacha za 350 tysięcy dolarów, a później pozostałości wystawić na aukcji za 1/3 ceny. Jay-Z i Kanye West to gwiazdorzy rapu o światowej sławie. Przedstawiciele tego gatunku muzyki często pojawiają się w klipach video w bardzo drogich limuzynach. Wspomniana dwójka postanowiła jednak zrobić coś zupełnie innego. Wartego 350 tys. $ Maybacha przerobiła dla potrzeb teledysku w coś, co przypomina mocno używany, postapokaliptyczny pojazd. Teraz pozostałości Maybacha zostały wystawione na aukcji. Specjaliści twierdzą, że mimo swojego stanu samochód może osiągnąć cenę ok. 100 tys. $. Zebrane fundusze mają wesprzeć fundację, która pomaga ludziom z Wschodniej Afryki. Aukcja odbędzie się 8 marca w Nowym Jorku.

{gallery}InfoMoto/maybach2 {/gallery}

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 12

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl