top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoMoto
Nissan na Salonie Samochodowym w Paryżu 2014! Koncepcyjny model Pulsar NISMO wprowadza sportowe geny Nissana do segmentu C! Email

Pasja, emocje oraz inspirowane wyścigową rywalizacją odważne rozwiązania konstrukcyjne to trzy kluczowe wartości, jakie leżą u podstaw każdego produktu oznaczonego symbolem NISMO - niezależnie od tego, czy przeznaczony jest on na tor, czy też do zwyczajnego salonu samochodowego. Dążenie marki Nissan do tego, by udostępnić możliwość obcowania z filozofią NISMO jak najszerszemu gronu odbiorców, zostało potwierdzone na tegorocznym Salonie Samochodowym w Paryżu, gdzie miała miejsce ogólnoświatowa premiera nowego koncepcyjnego Nissana Pulsar NISMO.

Więcej…
 
Niepełnosprawny panczenista Mateusz Puszkarski uniósł się w powietrze! Email

W podwarszawskim tunelu aerodynamicznym Flyspot odbyło się spotkanie z Mateuszem Puszkarskim w ramach akcji Mobilność dla Mateusza, będącej częścią programu Peugeot Bez Barier. W trakcie wydarzenia zaprezentowano w jaki sposób narodziła się akcja Mobilność dla Mateusza oraz przedstawiono historię Mateusza Puszkarskiego, niepełnosprawnego panczenisty, który w wyniku skoku do wody został sparaliżowany i od 7 lat porusza się na wózku. Przedstawiono główne założenie akcji, jakim jest zbiórka funduszy na adaptację samochodu dla niego, a także określono dodatkowy cel zbiórki, czyli stworzenie przez Mateusza multimedialnego przewodnika dla niepełnosprawnych kierowców, tak by z pomocą zaadaptowanego auta mógł w przyszłości pomóc innym niepełnosprawnym kierowcom.

Więcej…
 
will.i.am tworzy specjalną wersję Lexusa NX! Email

Na elitarnym pokazie w Paryżu will.i.am – muzyk, innowator i światowy impresario – zaprezentował zaprojektowaną przez siebie specjalną edycję Lexusa NX. Ten mocno wyczekiwany samochód, ustawiony przed specjalnym podium didżejskim, został przez wyróżnionego nagrodą Grammy twórcę zademonstrowany przybyłym z różnych stron Europy gościom. Wyjątkowa edycja Lexusa NX 200t F SPORT, niosąca imię tego utalentowanego artysty, swymi wpadającymi w oko klinowatymi kształtami doskonale współbrzmi z kreatywną i innowacyjną osobowością, jaką niewątpliwie jest will.i.am. Z najnowocześniejszą techniką na pokładzie, ostrymi liniami nadwozia i agresywną oraz sportową stylistyką, NX mierzy w grupę młodszych, poruszających się gąszczu miejskim odbiorców, dla których design ma istotne znaczenie.

Więcej…
 
Uber uruchamia w Warszawie usługę wspólnych przejazdów uberPOP! Email

W dniu dzisiejszym Warszawa dołączyła do innych postępowych miast, w których dzięki oferowanej przez firmę Uber innowacyjnej aplikacji na smartfony pod nazwą uberPOP można korzystać z nowoczesnej usługi wspólnych przejazdów (ang. ridesharing). Polscy konsumenci, a zwłaszcza warszawiacy, są otwarci na innowacje i chętnie używają nowych rozwiązań, jakie umożliwiają smartfony. Mieszkańcy stolicy podążają z duchem czasu i umieją korzystać z nowych technologii, takich jak te oferowane przez Uber. To dzisiaj powstają inteligentne miasta przyszłości, a Uber stara się być w centrum tej rewolucji technologicznej, która pozwala zmieniać sposób, w jaki warszawiacy przemieszczają się po mieście.

Więcej…
 
Grand Prix Republiki Czeskiej 2014 w Brnie! Email

Motocyklowe mistrzostwa świata w Brnie są najbardziej prestiżową imprezą tego typu w Czechach. Historia toru wyścigowego im. T. Masaryka sięga roku 1930. Od roku 1965 goszczą tu najbardziej prestiżowe zawody motocyklowe na świecie - MotoGP. Obecny tor powstał w latach 1985-1987 i należy do najnowocześniejszych torów spełniających najsurowsze kryteria wymagane przy organizowaniu prestiżowych zawodów motocyklowych. Automotodrom Brno gości kilka światowych championatów - Motocyklowe Mistrzostwa Świata (MotoGP) czy Mistrzostwa Świata Superbike. Odbywają się tu także liczne imprezy dla szerokiej publiczności – Dni Otwartego Toru, jazda na rolkach, rowerach, kurs bezpiecznej jazdy na motocyklu i wiele innych.Na tegoroczne mistrzostwa zapraszamy w dniach 15-17.08.2014

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 12

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl