top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoBiznes
Gra światła i cienia – jak dobrze zaprojektować oświetlenie w salonie. Porady architekta! Email

To on nadaje charakter i w nim odzwierciedla się osobowość oraz dusza mieszkańców. Jak dobrze zaprojektować oświetlenie w salonie? Jak dostosować je do potrzeb użytkowników tak, aby nie tylko było jasno, ale i przyjemnie mieszkać?

Przede wszystkim musimy zacząć od sprecyzowania wszystkich wymaganych funkcji, jakie ma pełnić oświetlenie. Współczesne domy i mieszkania muszą być dostosowane do trybu życia użytkowników, ich zainteresowań i przyzwyczajeń. Dzisiejszy salon to miejsce, w którym relaksujemy się po dniu pracy, przyjmujemy gości – czasem okazjonalnie spożywamy posiłki. Bywa też miejscem, w którym pracujemy i przestrzenią do zabaw dzieci. Zdarza się, że pełni funkcję kina domowego.

Więcej…
 
ZŁOTA 44 CHARYTATYWNIE! Email

W luksusowym apartamentowcu ZŁOTA 44, z okazji oficjalnej prezentacji przestrzeni sportowo-rekreacyjnej o imponującej powierzchni 1800 metrów kwadratowych na ósmym piętrze apartamentowca, zorganizowano "ZŁOTĄ Aukcję", w trakcie której zebrano ponad 160 000 zł. Dochód zasili projekt budowy szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie realizowany przez fundację Omenaa Foundation.

Aukcję prowadzili Omenaa Mensah i Andrzej Sołtysik. Z uwagi na zamknięty i kameralny charakter wydarzenia, tylko nieliczni mogli wziąć w nim udział. Gośćmi byli m.in. Anita Werner, Odeta Moro, Karolina Szostak, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Agnieszka Jastrzębska, Agnieszka Rylik, Joanna Jabłczyńska, Piotr Kraśko, Maciej Dolega, Mariusz Czerkawski, Radosław Mróz, a także czołowi polscy projektanci.

Więcej…
 
Technologie Dyson AM10! Email

Suche powietrze może negatywnie wpływać na nasz stan zdrowia jak również na samopoczucie. Odpowiednio nawilżone stwarza komfortowe warunki w domu.

Nawilżacz powietrza Dyson AM10 pomaga stworzyć bardziej komfortowe warunki w domu w zimie. W sezonie grzewczym ochrania przed wirusami grypy i przeziębieniem. Podtrzymuję optymalny poziom nawilżenia błon śluzowych nosa i gardła, tworząc przeszkodę dla infekcji przenoszonych drogą powietrzną. Urządzenie to łączy nową technologię Ultraviolet Cleanse z opatentowaną przez firmę Dyson technologią Air Multiplier™ oraz Intelligent Climate Control. To połączenie zapewnia równomierne oraz higieniczne nawilżenie powietrza w każdym domu.

Więcej…
 
Serwis informatyczny na miarę naszych czasów! Email

Pasja, zaangażowanie i profesjonalizm to recepta na sukces zawodowy we wszystkich branżach, również w tych najbardziej wymagających jak branża IT. Jeżeli dołączymy do tego równania doświadczonych specjalistów i solidność w działaniu otrzymamy nowego gracza na rynku informatycznym - firmę Techcroud Polska.

Więcej…
 
Dla fanów i koneserów dobrych trunków! Email

Gwiazdy i koneserzy dobrych trunków byli zachwyceni nowym salonem win i alkoholi w Konstancinie. Właścicielka Agata Modrzejewska zaprosiła swoich gości na eleganckie i huczne otwarcie. Pani Agata osobiście doradzała jakie wino dobrać do jedzenia, a na tym trzeba przyznać zna się doskonale. 

Była degustacja szampana, win,  a atrakcją był koncert Anny Jurksztowicz, która zaśpiewała swoje największe przeboje.

Wśród gości zaproszonych byli : Joanna Kurowska, Danuta Błażejczyk, Lidia Kopania, Ewa Mielnicka, Piotr Zelt z Kasią Krawczyk, Sara Müldner.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 64

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl