top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoUroda
Blend-a-med Whitestrips Email

O piękne, białe zęby staramy się dbać każdego dnia, przestrzegając najważniejszych zasad higieny jamy ustnej i stosując specjalnie dobrane środki pielęgnacyjne. Są jednak pewne wyjątkowe momenty w naszym życiu, takie jak ślub, sylwestrowe szaleństwo czy starania o wymarzoną pracę, w których szczególnie zależy nam na tym, by dobrze wyglądać i olśniewająco się uśmiechać. Piękne, białe zęby dodadzą nam pewności siebie w najważniejszych momentach oraz pomogą zrobić jeszcze lepsze wrażenie na innych. Teraz, dzięki nowym paskom wybielającym Blend-a-med Whitestrips efekt widocznie bielszych zębów można osiągnąć już w 7 dni! Co ważne, jest to metoda nie tylko skuteczna, ale również w pełni bezpieczna dla szkliwa.

 
Limitowana seria Lambi Christmas Email

Na zbliżające się święta firma Metsä Tissue przygotowała specjalną odsłonę miękkich i delikatnych produktów Lambi w świątecznych opakowaniach.

 
Kosmetyki Fattoria di Belcanto Email

Kosmetyki Fattoria di Belcanto są wyjątkowe, naturalne, bez chemii. Produkowane tradycyjnymi włoskimi metodami - zmydlania.

 
Prawdziwe perły dla piękna Twoich włosów od marki Remington! Email

Advanced Ceramic Ultimate z prawdziwymi perłami - pierwsza, na polskim rynku, powłoka ceramiczna, która łączy niezwykłą dbałość o włosy z przedłużoną żywotnością produktów.

 Każdy sezon przynosi zmiany w świecie mody. Co kilka miesięcy zmieniają się tendencje i pojawiają nowe modne kolory, tkaniny czy fasony. Jednak niezmienna pozostaje moda na gładkie, błyszczące i zadbane włosy. Niestety przyrządy, które służą do stylizacji naszych fryzur, z czasem poprzez zużycie powierzchni elementów ceramicznych zaczynają niszczyć włosy. Niejednolita powierzchnia ceramiki powoduje, że rozgrzewają się one dłużej i nierównomiernie. Nawet niewielkie zadrapania na ich powierzchni tworzą uszkodzenia w strukturze włosa. Remington znalazł sposób, aby wzmocnić powierzchnię ceramiczną płytek i wydłużyć jej żywotność, a dzięki temu, dbać o nasze włosy przez cały okres używania produktu z tej linii.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia81następnaostatnia »

Strona 81 z 81

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl