top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoUroda
Koniec wakacji to czas na nowe zawodowe wyzwania! Email

Eliza Gwiazda, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, zdradziła nam parę słów o swoim najnowszym projekcie. Podjęła nowe fit wyzwanie w hotelu Bacówka Radawa&Spa**** biorąc udział w akcji FIT weekend, by zadbać zarówno o ciało, jak i duszę. Przy pomocy trenera personalnego oraz dietetyka, który stworzył spersonalizowaną dietę, podczas weekendu intensywnie pracowała nad swoją sylwetką oraz kondycją. Jednak sport to nie wszystko, po wysiłku każdemu należy się solidny odpoczynek, dlatego chwile relaksu Eliza spędzała w gorącej bani, czy saunie. Gdzie zobaczymy ją po wakacjach? Sprawdźcie sami!

Więcej…
 
Po stronie piękna: Prezentacja bloga Dr n. med. Krzysztofa Gojdzia! Email

Dr Krzysztof Gojdź - lekarz medycyny estetycznej, który zawsze opowiada się PO STRONIE PIĘKNA. Wielokrotnie jest pytany przez swoich pacjentów o to jak zatrzymać młodość, zachować zdrowie i komfort życia. Uwielbia dzielić się z innymi przepisami na bycie pięknym nie tylko na zewnątrz, ale też w środku.

Dlatego postanowił podzielić się swoją wiedzą, zdobytymi doświadczeniami i tym jak być szczęśliwym na blogu www.postroniepiekna.pl

Dr n. med Krzysztof Gojdź jako wykładowca American Academy of Aesthetic Medicine uczy lekarzy na całym świecie. Priorytetem jest dla niego zawsze bezpośredni kontakt z pacjentem, co umożliwa mu realizowanie się w zawodzie lekarza w jego własnej sieci klinik HOLISTIC Clinic.

Więcej…
 
Gala Mister Polski 2017! Email

W dniu 3 września odbyła się dwudziesta Gala Mistera Polski. W warszawskim Airport Hotel Okęcie dwudziestu najprzystojniejszych mężczyzn zaprezentowało się przed jury, w którym w składzie zasiedli między innymi: Majka Jeżowska, Ela Romanowska, Jaga Hupało, Ola Ciupa i Tomasz Olejniczak. Kandydaci na Mistera Polski wystąpili zarówno w garniturach jak i kąpielówkach.

Galę prowadzili: Klaudia Wiśniowska i Mateusz Hładki.

Publiczność miała okazję posłuchać gościnnego występu JeyJeySax z gwiazdą wieczoru Gosią Andrzejewicz. 

Po Top 12 wybrano piątkę najprzystojniejszych mężczyzn w Polsce, którzy będą reprezentowali Polskę na najbardziej prestiżowych konkursach piękności dla mężczyzn na całym świecie.

Ostatecznie Misterem Polski został Jakub Kucner, który został także Misterem Publiczności i Social Media!, I -vice Misterem został Kamil Popławski, zaś II-vice Misterem został Wojciech Samojlu.

Więcej…
 
Wakacyjna rewitalizacja skóry! Email

Sezon na zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej nie kończy się wraz z nadejściem lata. Wakacyjne miesiące można śmiało wykorzystać na rewitalizację i regenerację skóry. Wystarczy tylko, że zaraz po zabiegu będziesz w rozsądny sposób chronić ją przed słońcem.

W ostatnich latach popularność zdobywają zabiegi, których celem jest nie tylko poprawa estetyki, lecz także „odmładzanie skóry od środka", czyli stymulowanie skóry do naturalnej odnowy i odbudowy kolagenu. Zabiegi te są polecane po 25 roku życia, gdyż wtedy następuje spadek kolagenu. Powtarzane regularnie przyniosą korzyści na wiele lat.

Więcej…
 
Czas na urlop…ale nie dla włosów! Email

Latem nasze włosy wymagają szczególnej uwagi. Zwłaszcza w czasie urlopu nie możemy zapominać o ich odpowiedniej ochronie i pielęgnacji. W przeciwnym razie bardzo szybko przekonamy się jak szkodliwe dla nich są wysoka temperatura czy promieniowanie słoneczne. Co zrobić, aby włosy latem nie uległy znacznemu osłabieniu radzi ekspert Anna Kuznetsova – specjalista trycholog z kliniki Dr Beata Dethloff.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 81

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl