top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoUroda
Dr Krzysztof Gojdź Po Stronie Piękna! Email

Dr Krzysztof Gojdź - lekarz medycyny estetycznej, który zawsze opowiada się PO STRONIE PIĘKNA. Wielokrotnie jest pytany przez swoich pacjentów o to jak zatrzymać młodość, zachować zdrowie i komfort życia. Dlatego postanowił podzielić się swoją wiedzą, zdobytymi doświadczeniami i tym jak być szczęśliwym na blogu www.postroniepiekna.pl

Z tej okazji w środowy wieczór jego warszawską klinikę Holistic Clinic odwiedziła ogromna liczba gwiazd i gości!

 

Wydarzenie poprowadziła Katarzyna Warnke, a Dr n.med Krzysztof Gojdź zaprezentował nową odsłonę bloga, który wcześniej funkcjonując pod nazwą Dr Gojdź Well - being blog zyskał wierne grono aż 300 000 użytkowników!

 

Podczas uroczystej imprezy wyemitowane zostały materiały video, w których ceniony lekarz medycyny estetycznej pokazuje domowe sposoby dbania o urodę, przygotowując np. maseczkę na twarz z avocado! Bohater wieczoru zdradził również informacje na temat rozwoju sieci Holistic Clinic. 

 

Całość uświetnił koncert obdarzonej naturalną urodą - CLEO.

Po niej na scenę wkroczyła prawdziwa Słowianka - Ola Ciupa, która rozgrzała gości swoją muzyką jako DJ Slavic oraz

JeyJey Sax.

 

W tym wyjątkowym wieczorze uczestniczyli też inni przyjaciele, a wśród nich znaleźli się: Magda Gessler, Małgorzata Potocka, Dorota Williams, Thirty Fashion, Anna Oberc, Joanna Kurowska, Klaudia Wiśniowska, Paulina Koziejowska, Justyna Sawicka, Ryszard Rembiszewski, Rafał Maślak, Szymon Czerwiński, Witold Szmańda, Marek Kaliszuk, Robert Kupisz i Patryk Vega.

Więcej…
 
Premiera nowej linii do stylizacji włosów marki REMINGTON! Email

W dniu wczorajszym w pięknym apartamencie „Miłość Kredytowa" w Warszawie odbyła się premiera najnowszej linii do stylizacji włosów marki Remington. Produkty linii Keratin Protect dzięki zastosowaniu najnowszych technologii pozwalają na pielęgnację włosów podczas ich stylizacji. Na premierze obecni byli dziennikarze, łowcy najnowszych trendów i Celebrytki. Spotkanie poprowadziła dziennikarka i prezenterka Karolina Szostak.

Na spotkanie do apartamentu Miłość Kredytowa przybyli licznie dziennikarze oraz

Gwiazdy – Anna Korcz, Olga Bończyk, Natalia Jakuła, Monika Zamachowska, Julia Wróblewska, Dorota Michałowska, Sylwia Nowak, Milena Rostkowska-Galant, Ewa Pacuła, Joanna Derengowska, Paulina Koziejowska, Magdalena Antosiewicz, Karolina Pilarczyk i Anna Lucińska.

Więcej…
 
Mimo ulewnego deszczu gwiazdy licznie przybyły na mediale otwarcie Panek Clinic! Email

Na estetycznej mapie Warszawy zaistniało nowe miejsce, które niedawno w bardzo huczny sposób zaprezentowało swoje podwoje.


Mimo ulewnego deszczu na medialne otwarcie kliniki medycyny estetycznej przybyło wiele gwiazd. W uroczystości wzięły udział : Anna Powierza, Olga Borys, Karolina Pilarczyk, Magda Femme, Jadwiga Gryn, Wiganna Papina, Aleksandra Kostka, Agnieszka Ludwisiak, Paulina Koziejowska, Ewa i Tomasz Lubert, Martyna Kliszewska i Jakub Przebindowski, Joanna Kurowska, Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice, Klaudia Wiśniowska, Ryszard Rembiszewski i Ela Martinez, Magdalena Antosiewicz, Agata Steczkowska, Agata Załęcka, Agnieszka Wielgosz, Anna Samusionek, Monika Goździalska, Beata Tadla, Michał Korzeniowski, Jolanta Mrotek – Grudzinska, Paulina Koziejowska.

Więcej…
 
Koniec wakacji to czas na nowe zawodowe wyzwania! Email

Eliza Gwiazda, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, zdradziła nam parę słów o swoim najnowszym projekcie. Podjęła nowe fit wyzwanie w hotelu Bacówka Radawa&Spa**** biorąc udział w akcji FIT weekend, by zadbać zarówno o ciało, jak i duszę. Przy pomocy trenera personalnego oraz dietetyka, który stworzył spersonalizowaną dietę, podczas weekendu intensywnie pracowała nad swoją sylwetką oraz kondycją. Jednak sport to nie wszystko, po wysiłku każdemu należy się solidny odpoczynek, dlatego chwile relaksu Eliza spędzała w gorącej bani, czy saunie. Gdzie zobaczymy ją po wakacjach? Sprawdźcie sami!

Więcej…
 
Po stronie piękna: Prezentacja bloga Dr n. med. Krzysztofa Gojdzia! Email

Dr Krzysztof Gojdź - lekarz medycyny estetycznej, który zawsze opowiada się PO STRONIE PIĘKNA. Wielokrotnie jest pytany przez swoich pacjentów o to jak zatrzymać młodość, zachować zdrowie i komfort życia. Uwielbia dzielić się z innymi przepisami na bycie pięknym nie tylko na zewnątrz, ale też w środku.

Dlatego postanowił podzielić się swoją wiedzą, zdobytymi doświadczeniami i tym jak być szczęśliwym na blogu www.postroniepiekna.pl

Dr n. med Krzysztof Gojdź jako wykładowca American Academy of Aesthetic Medicine uczy lekarzy na całym świecie. Priorytetem jest dla niego zawsze bezpośredni kontakt z pacjentem, co umożliwa mu realizowanie się w zawodzie lekarza w jego własnej sieci klinik HOLISTIC Clinic.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 82

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl