top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoFood
Zacznij dzień od swojej ulubionej kawy Starbucks Email

2011 to wyjątkowy rok dla Starbucks, ponieważ w kwietniu minie 40 lat od powstania pierwszego sklepu Starbucks Coffee, Tea and Spices na Pike Place Market w Seattle. Z okazji 40. urodzin Starbucks pragnie w sposób szczególny nawiązać do swojej historii oraz prezentowanych przez firmę wartości. W styczniu oraz w lutym zachęca swoich klientów do spróbowania ich niepowtarzalnej, aromatycznej kawy przelewowej, jak również kawy specjalnej Guatemala Casi Cielo™, która zawitała do Polski już po raz drugi.

Więcej…
 
OSHEE w bidonach Email
Ruch, sport, muzyka to domeny nowoczesnych i dynamicznych ludzi.

OSHEE ma dla nich specjalną wiosenną propozycję: OSHEE Isotonic Sports Drink w limitowanej serii BIDONÓW.

Teraz można wreszcie zapomnieć o nieporęcznych butelkach z napojami izotonicznymi OSHEE BIDON zapewnia wygodę podczas nawet najbardziej intensywnego ruchu. Już nigdy nie trzeba będzie stawać w miejscu, aby chwycić butelkę z izotonikiem!

bidon_mix_M

 
I love ♥ Kochaj swoje serce. Dla zdrowia! Email

 

Jak zdrowo spędzić Święta Bożego Narodzenia?

 Do akcji społecznej „I love ♥ Kochaj swoje serce. Dla zdrowia!" w ramach realizowanego przez Ministerstwo Zdrowia „Narodowego Programu Wyrównywania Dostępności do Profilaktyki i Leczenia Chorób Układu Sercowo - Naczyniowego na lata 2010 - 2012 POLKARD" dołączyły znane osoby, propagujące zdrowy styl życia: Bożena Dykiel, Małgorzata Kalicińska, Grażyna Torbicka, Zofia Czernicka, Aneta Kręglicka, Reni Jusis, Magdalena Stużyńska, Lucyna Malec i Piotr Galiński. Ambasadorami akcji są Katarzyna Dowbor i Zbigniew Wodecki. 

W ramach akcji Ministerstwo Zdrowia wydało publikację „I love ♥ czyli zdrowe Święta Bożego Narodzenia", w której znajdują się przepisy na wigilijne potrawy przygotowane przez autorytety medyczne w dziedzinie kardiologii - profesorów: Wandę Kawalec, Grzegorza Opolskiego, Bohdana Maruszewskiego, dr. Marka Dąbrowskiego, ambasadorów akcji Katarzynę Dowbor i Zbigniewa Wodeckiego oraz minister zdrowia Ewę Kopacz.

Więcej…
 
Bezprzewodowy blender Braun Multiquick 7 Email

Era ograniczeń w kuchni z powodu przewodów zasilających i gniazdek elektrycznych bezpowrotnie minęła! Nowoczesny, bezprzewodowy blender Braun Multiquick 7 to prawdziwa innowacja. Został zaprojektowany, by miksować jeszcze skuteczniej i dokładniej niż przewodowe blendery.
Braun Multiquick 7, to wszechstronny przyjaciel w kuchni, który szybko i łatwo przyrządzi dania aby zapewnić swoim użytkownikom więcej czasu dla siebie i swoich bliskich.

Przygotowywanie smacznych i pożywnych posiłków zawsze powinno sprawiać przyjemność i relaksować. Kulinarni amatorzy oddaliby wiele, by przyrządzanie posiłków inspirowało do tworzenia wykwintnych przepisów. Teraz dzięki innowacyjnemu, bezprzewodowemu blenderowi Braun Multiquick 7 szybko można przyrządzić smaczne przystawki, pożywne dania oraz orzeźwiające koktajle dla bliskich i znajomych.

Więcej…
 
Smak tropików – naturalna woda kokosowa „Coco juice” marki dr Antonio Martins! Email

Woda kokosowa - delikatny, orzeźwiający płyn pochodzący z wnętrza młodego, zielonego kokosa - szturmem zdobywa świat. Jej zalety doceniają hollywoodzkie gwiazdy, sportowcy oraz światowej sławy artyści, z Madonną na czele. Teraz, dzięki wodzie kokosowej „Coco juice" marki dr Antonio Martins w Polsce również możemy rozkoszować się smakiem odżywczego eliksiru i korzystać z dobroczynnych właściwości kokosa.

Naturalna woda kokosowa „Coco juice" to rozkosz dla podniebienia

Fot. Dr Antonio Martins/Grupa 3000

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia81828384858687888990następnaostatnia »

Strona 89 z 90

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl