top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoFood
OSHEE Vitamin Shot Love for Men i Love for Women Email

Na rynku pojawiły się napoje OSHEE Vitamin Shot Love for Men i Love for Women, są to 2 unikalne kompozycje witamin i suplementów w małych, designerskich puszkach, dzięki którym można "poczuć w sobie nowe życie".

love_menlove_women

Więcej…
 
Festiwal Pizzy w Pizza Hut Email

Od połowy stycznia w Pizza Hut trwa FESTIWAL PIZZY.

To niepowtarzalna okazja, by płacąc raz spróbować wszystkich smaków i rodzajów pizz dostępnych w menu restauracji. Tym razem festiwal prowadzony jest w nowej, atrakcyjnej dla klientów konwencji: kawałek po kawałku można próbować różnych smaków oferowanych przez Festiwalowych Ekspertów.

Z początkiem roku Pizza Hut inauguruje również swoją działalność na portalu społecznościowym Facebook.

 

 
Zacznij dzień od swojej ulubionej kawy Starbucks Email

2011 to wyjątkowy rok dla Starbucks, ponieważ w kwietniu minie 40 lat od powstania pierwszego sklepu Starbucks Coffee, Tea and Spices na Pike Place Market w Seattle. Z okazji 40. urodzin Starbucks pragnie w sposób szczególny nawiązać do swojej historii oraz prezentowanych przez firmę wartości. W styczniu oraz w lutym zachęca swoich klientów do spróbowania ich niepowtarzalnej, aromatycznej kawy przelewowej, jak również kawy specjalnej Guatemala Casi Cielo™, która zawitała do Polski już po raz drugi.

Więcej…
 
OSHEE w bidonach Email
Ruch, sport, muzyka to domeny nowoczesnych i dynamicznych ludzi.

OSHEE ma dla nich specjalną wiosenną propozycję: OSHEE Isotonic Sports Drink w limitowanej serii BIDONÓW.

Teraz można wreszcie zapomnieć o nieporęcznych butelkach z napojami izotonicznymi OSHEE BIDON zapewnia wygodę podczas nawet najbardziej intensywnego ruchu. Już nigdy nie trzeba będzie stawać w miejscu, aby chwycić butelkę z izotonikiem!

bidon_mix_M

 
I love ♥ Kochaj swoje serce. Dla zdrowia! Email

 

Jak zdrowo spędzić Święta Bożego Narodzenia?

 Do akcji społecznej „I love ♥ Kochaj swoje serce. Dla zdrowia!" w ramach realizowanego przez Ministerstwo Zdrowia „Narodowego Programu Wyrównywania Dostępności do Profilaktyki i Leczenia Chorób Układu Sercowo - Naczyniowego na lata 2010 - 2012 POLKARD" dołączyły znane osoby, propagujące zdrowy styl życia: Bożena Dykiel, Małgorzata Kalicińska, Grażyna Torbicka, Zofia Czernicka, Aneta Kręglicka, Reni Jusis, Magdalena Stużyńska, Lucyna Malec i Piotr Galiński. Ambasadorami akcji są Katarzyna Dowbor i Zbigniew Wodecki. 

W ramach akcji Ministerstwo Zdrowia wydało publikację „I love ♥ czyli zdrowe Święta Bożego Narodzenia", w której znajdują się przepisy na wigilijne potrawy przygotowane przez autorytety medyczne w dziedzinie kardiologii - profesorów: Wandę Kawalec, Grzegorza Opolskiego, Bohdana Maruszewskiego, dr. Marka Dąbrowskiego, ambasadorów akcji Katarzynę Dowbor i Zbigniewa Wodeckiego oraz minister zdrowia Ewę Kopacz.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia8182838485868788następnaostatnia »

Strona 87 z 88

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl