top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoFood
Kunszt browarniczy z polską metką! Email

Piwo to najpopularniejszy alkohol na świecie i trzeci, zaraz po wodzie i herbacie napój. Jego historia sięga dziejów Mezopotamii (ok. 4000 l.p.n.e.),mimo, że w Polsce jest trochę krócej to popularność jego utrzymuje się od wielu wieków. Tradycja piwowarska w naszym kraju jest ogromnie bogata i na wysokim poziomie, bo do browarnicy uznają ją niemal za sztukę. Podobnie, jak jego miłośnicy. Nie ma w tym nicdziwnego, bo proces produkcji jest niezwykle wyszukany. Przez wielu kunszt browarniczy uznawany jest na równi z winiarskim.

Więcej…
 
Go RAW! Email

Obecnie diety oparte na surowych produktach są bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej. W mediach, a zwłaszcza społecznościowych można znaleźć informacje na temat licznych korzyści zdrowotnych wynikających z ich stosowania. Jeżeli zastanawiasz się czy przejść na surową dietę to ważne jest, aby wiedzieć od czego zacząć i jak będzie ona wpływać na organizm.

Więcej…
 
Majowy piknik z Purella Food! Email

Maj to czas zielonych pikników! Właśnie dlatego 17 maja br. już po raz kolejny spotkaliśmy się w przepięknym ogrodzie nad Jeziorem Wilanowskim w siedzibie Purella Food – producenta linii produktów Enjoy Pure Life z superfoodami w tym najczystszej na świecie Chlorelli. Na corocznym spotkaniu, prezentowane były nowości marki, plany na drugą część roku oraz trendy w zdrowym odżywianiu.

Licznie przybyłych gości przywitali: Michał Czerwiński, Artur Gajewski i Piotr Maciejewski (Purella Food). Opowiedzieli o sile superfoods i naturalnych składnikach takich jak chlorella, miechunka peruwiańska, komosa ryżowa czy surowe kakao.

Więcej…
 
Chipsy z banana - Banana Joe – złocista nowość od Purella Food! Email


Historia chipsów Banana Joe narodziła się w Tajlandii. Wszystko zaczęło się w 2012 roku, kiedy bliscy znajomi, Nat i Joe postanowili podzielić się unikatowym smakiem tajskiego banana z resztą świata. Nadali mu formę unikatowych chipsów, a po 3 latach eksperymentów w domowej kuchni ruszyli na podbój Stanów Zjednoczonych i Europy. W 2016 roku marka Banana Joe miała już swoich wiernych fanów w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji i Niemczech. Teraz przyszedł czas na Polskę!

Więcej…
 
Grzegorz Łapanowski ambasadorem Grand Kitchen w Arkadii! Email

Jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich kucharzy, Grzegorz Łapanowski, będzie twarzą nowej strefy restauracyjnej Arkadii pod nazwą Grand Kitchen. Strefa niebawem zacznie funkcjonować na pierwszym poziomie centrum w wyniku rozbudowy Arkadii, w ramach której powstaje również nowa przestrzeń rodzinno-eventowa, tereny rekreacyjne oraz nieobecne dotąd w naszym kraju formaty sklepów i lokali.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 89

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl