top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

zaproszenia
SEPHORA Trend Report Wiosna 2017! Email

W pierwszy weekend marca ( 3-5 marca) w warszawskiej Arkadii odbędzie się ponownie wielkie święto trendów! Przez trzy dni eksperci z perfumerii SEPHORA i luksusowych marek przedstawią najgorętsze światowe trendy w makijażu! Czas na SEPHORA Trend Report Wiosna 2017!

 

Baw się trendami i korzystaj z bezpłatnych usług oferowany przez ekspertów SEPHORA oraz luksusowych marek z całego świata!

 

Kto i Co czeka na Ciebie w ramach SEPHORA Trend Report?

Więcej…
 
„Lion. Droga do domu” na Kobiecym Wieczorze Filmowym! Email

Kolejne, ostatnie w tym roku spotkanie w ramach Kobiecego Wieczoru Filmowego, odbędzie się już 1 grudnia w warszawskiej Kinotece. O 19:30 rozpocznie się przedpremierowy pokaz pełnego emocji filmu „Lion. Droga do domu".
Spotkanie poprowadzi Paweł Sztompke – polski dziennikarz radiowy oraz recenzent muzyczny. Gospodarz wydarzenia porozmawia m.in. z joginką, która zaprezentuje ćwiczenia mięśni twarzy i szyi.

Więcej…
 
Konkurs TOP FOR DOG 2016 – zapraszamy do głosowania 3 edycja profesjonalnego konkursu dla branży kynologicznej ! Email

W aspekcie pielęgnacji i opieki nad psem świadomość właścicieli stale rośnie, ale oferta rynkowa jest tak szeroka, że coraz trudniej jest wybrać te produkty, które są̨ dla pupili najwłaściwsze. Często decyzja o zakupie zapada pod kątem dostępności oferty, ceny oraz reklamy. Dlatego też, organizator, wydawca magazynu Dog&Sport i 8 osobowa Kapituła konkursu ustaliła kryteria, że celem konkursu TOP FOR DOG jest nagrodzenie tych produktów, które w znaczący sposób wyróżniają̨ się̨ na rynku dzięki walorom jakościowym i użytkowym, jak również kształtują trendy na tym rynku, poprzez swoją innowacyjność. Pomagając w dokonywaniu najlepszych wyborów konsumenckich.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 41

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl