top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

zaproszenia
Dzień otwarty POP UP DITTA ZIMMERMANN! Email

Serdecznie zapraszamy 18 maja 2016 r. na dzień otwarty POP UP DITTA ZIMMERMANN – nowej kreatywnej przestrzeni modowej w nowoczesnej galerii Plac Unii City Shopping.

Organizatorzy przewidzieli w tym dniu, poza specjalnymi ofertami cenowymi i voucherami na zakupy, liczne atrakcje dla klientów butiku, takie jak: upominki w postaci autorskiej biżuterii Ditta Zimmermann, konsultacje i porady stylistów, konkursy z cennymi nagrodami, a także kieliszek prosecco i pyszny słodki poczęstunek dla każdego.

Więcej…
 
HEBAN jednym z największych uczestników STREFY DESIGNU Ewa&Wnętrze podczas Targów Dom Inteligentny w Krakowie! Email

HEBAN Galeria Ekskluzywnych Mebli serdecznie zaprasza do odwiedzania swojego stoiska w STREFIE DESIGNU Ewa&Wnętrze podczas tegorocznych Targów DOM Inteligentny. Wydarzenie odbędzie się w Centrum EXPO KRAKÓW przy ul. Galicyjskiej 9, w dniach 8-10 kwietnia 2016 r.

HEBAN Galeria Ekskluzywnych Mebli pojawi się w samym centrum supernowoczesnej przestrzeni targowej Centrum EXPO KRAKÓW - w STREFIE DESIGNU Ewa&Wnętrze i będzie jednym z największych wystawców tegorocznej edycji. Zaprezentuje się wraz ze światowej klasy markami, z którymi współpracuje: Visionnaire Home, Reflex Angelo, Ilfari, Constantini Pietro, Miinu Dr. Vranjes i Fiam Italia.

Więcej…
 
Jak być fajnym tatą i nie zwariować? - zaproszenie na spotkanie! Email

Serdecznie zapraszamy na spotkanie towarzyszące premierze książki "Jak być fajnym tatą i nie zwariować" Michała Będźmirowskiego, które odbędzie się 15 marca (wtorek) o godz. 16:00 w Restauracji Trzy Kolory przy ul. Czerskiej 14 w Warszawie.

Michał Będźmirowski jest twórcą projektu Modny Tata, który ma na celu aktywizację mężczyzn do rozwoju na wielu różnych płaszczyznach - ojcostwa, zdrowego stylu życia, mody czy sportu.

"Jak być fajnym tatą i nie zwariować" to poradnik dla tych, dla których "tacierzyństwo" jest doświadczeniem świeżym lub dopiero oczekiwanym - podszytym radością, wątpliwościami lub lękiem. Autor udowadnia na własnym przykładzie, że bycie ojcem to najlepsze, co może spotkać mężczyznę - i wcale nie trzeba rezygnować z własnych zainteresowań czy rozwoju.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 41

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl