top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

zaproszenia
AMAZONKI i WIKINGOWIE w TEATRZE ROMA! Premiera ROCK OPERY MACIEJA PAWŁOWSKIEGO! Email

W środę, 22 czerwca w warszawskim Teatrze ROMA odbędzie się uroczysta premiera długo wyczekiwanej rock opery „Amazonki i Wikingowie", którą zaprezentuje publiczności Autorska Szkoła Musicalowa Macieja Pawłowskiego (ASM).

Amazonki i Wikingowie to kolejna po Szambalii (pierwszym polskim musicalu wystawionym w Londynie) rock opera autorstwa Macieja Pawłowskiego (scenariusz i muzyka). Słowa napisała Liwia Pawłowska, a choreografię stworzył Bartosz Figurski. W spektaklu wystąpią młodzi artyści z warszawskiego oddziału ASM, m.in. Maciej Tomaszewski (Dalebor), Aleksandra Hulecka (Dziewanna), Jan Marczuk (Łysiec), Aleksander Raczek (Lel), Jakub Ochal (Polel), Małgorzata Gradkowska (Dobrochoczy), Daria Kobierecka (Witosława), Weronika Bębnowska (Dobrosława). W rolę królowej Amazonek - Maneopy - wciela się Krystyna Zajkowska, której głos bardzo pozytywnie ocenia gwiazda polskiej sceny musicalowej - Edyta Krzemień (Upiór w operze, Les Miserables).

Więcej…
 
Dzień Jogi – bądź tam z nami! 19 czerwca 2016 r.! Email

Już w niedzielę 19 czerwca o godz. 10 w niedzielę inaugurujemy i zapraszamy na obchody Międzynarodowego Dnia Jogi 2016 pod hasłem Joga dla zdrowia (Yoga for healthy life). Tym wydarzeniem Polska dołącza do grona 200 krajów na świecie obchodzących ten dzień. Główne obchody odbędą się w niedzielę, 19 czerwca podczas pikniku rodzinnego w Warszawie na Polu Mokotowskim oraz w szkołach jogi w całej Polsce.

Zapraszamy na główne wydarzenie do Warszawy, na Pole Mokotowskie. Sprawdź też gdzie możesz świętować w Twoim mieście.

Więcej…
 
Gala Miss Mazowsza i Miss Warszawy już 3 czerwca! Email

Już 3 czerwca odbędzie się finał Miss Mazowsza i Miss Warszawy organizowany po raz pierwszy przez Ewę Mielnicką, Miss Polski 2014. Wśród dwudziestu kandydatek wyłoniona zostanie najpiękniejsza Mazowsza i stolicy, które dalej mogą powalczyć o tytuł Miss Polski.

Imprezę poprowadzi Basia Pasek, a w jury zasiądzie m.in. Ola Ciupa, Klaudia Wiśniowska, Rafał Maślak, Krzysztof Gołdź, Adam Adamonis, Kasia Paskuda, Tomek Barański, Ewa Wiertel. Zaśpiewają uczestnicy Voice of Poland i Voice of UK: Ian Rooth, Marta Sołtys i Arek Kłusowski. Kandydatki zaprezentują się w kreacjach Gosi Strojek , Studia OrOr i strojach kąpielowych.

 

Każdy może obejrzeć galę kupując bilet na:

http://evenea.pl/imprezy/imprezy/warszawa/wielka-gala-miss-mazowsza--miss-warszawy-2016-125256/?source=directory

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 41

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl