top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

zaproszenia
Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza 16 września! Email

W sobotę 16 września o godzinie 12:00 w Parku Wolności przy Muzeum Powstania Warszawskiego rozpocznie się finał VII edycji akcji wakacyjnej „Raz, dwa, trzy, warszawiakiem jesteś Ty!", międzymuzealnej rodzinnej gry miejskiej organizowanej przez Muzeum. Planowana jest obecność gości, m.in. aktorów dwóch pokoleń: Anny Czartoryskiej, Kariny Kunkiewicz, Pawła Królikowskiego, Dariusza Kordka, Daniela Wieleby i Andrzeja Młynarczyka.

Więcej informacji o akcji: www.razdwatrzywarszawiak.pl

Więcej…
 
3 Urodziny DoubleTree by Hilton Warsaw Nowy wymiar imprezy! Email

DoubleTree by Hilton Warsaw, pięknie położony hotel, w którym odpoczniesz z dala od zgiełku, a jednak w stolicy.... 22 czerwca będzie obchodził swoje 3 Urodziny - wyjątkowo relaksacyjnie!

Od wczesnych godzin popołudniowych w zielonym ogrodzie hotelu będzie można poćwiczyć jogę, 3/4 dance oraz bodyART z najlepszymi instruktorami i gwiazdami zafascynowanymi medytacją (przygotowującymi się do Międzynarodowego Dnia Jogi). Będzie też można wziąć udział w warsztatach parzenia herbaty, w szczególności tej wyciszającej i relaksującej na bazie yerba matte, melisy i innych mieszanek ziołowych, przygotowanych przez markę Five O'clock.

Wieczorna część imprezy to kontynuacja świętowania w ogrodzie przy akompaniamencie fortepianu i kojącym wokalu Wojciecha Ezzata - finalisty X Factor. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: znakomita aktorka – Anna Mucha, która umiejętnie łączy aktywne życie zawodowe z życiem prywatnym, wiedząc, jak ważna jest chwila dla samego siebie oraz DJ Adamus - DJ i producent muzyczny, od kilku lat zachwycony filozofią wschodu, czerpiący inspiracje ze swoich dalekich podróży.

Więcej…
 
Jesteś w NC+? Wejdź na kanał 173 i oglądaj Polsat Viasat Nature zupełnie za darmo! Email

Od 24 kwietnia możesz oglądać wyłącznie na POLSAT VIASAT NATURE program Władca Dziczy z Dominicem Monaghanem. Program Władca Dziczy to seria podróżniczo-przygodowa, w której entuzjasta dzikich zwierząt wędruje przez odległe zakątki świata szukając najbardziej egzotycznych, dziwacznych i niebezpiecznych stworzeń, jakie zamieszkują naszą planetę.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 41

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl