top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

Słynna dieta ALLÉVO® – Już w Polsce! Jedz i chudnij! Email

Gdy chcemy pozbyć się kilku, a nawet kilkunastu zbędnych kilogramów, aby czuć się zdrowiej i piękniej oraz zmieścić się w ulubione sukienki, trzeba opracować strategię działania. Na szczęście nie musimy zaprzątać sobie nią głowy – specjaliści zrobili to za nas – i stworzyli opartą na trzech fazach metodę Allévo. Bazuje ona na środkach spożywczych o niskiej wartości energetycznej, które zastępują całodzienną dietę. Co ważne, stosując Allévo, dostarczamy organizmowi tego, czego on potrzebuje, równocześnie tracąc na wadze.

 

METODA ALLÉVO® TO:

• Skuteczna utrata wagi i utrzymanie pięknej sylwetki bez konieczności bycia głodną, zmęczoną czy rezygnacji ze wszystkich ulubionych potraw.

• Całodzienne bardzo niskokaloryczne posiłki o unikalnym składzie.

• Smaczne produkty w połączeniu z bezpłatnym Trenerem Kontroli Wagi dostępnym na www.allevo.pl 

 

PRODUKTY ALLÉVO® SĄ DOSTĘPNE: we wszystkich drogeriach Rossmannw aptekachw wybranych hipermarkatech Tesco (w strefie kosmetyczno-farmaceutycznej).

 

METODA ALLEVO® SKŁADA SIĘ Z TRZECH FAZ:

1.                  Faza Startowa (Kick Start), w której należy zamienić regularne posiłki na smaczne i łatwe w przygotowaniu odżywcze zupki i koktajle. Trwa maksymalnie dwa tygodnie i polega na tym, że można wymienić wszystkie posiłki na pięć torebek Allévo dziennie w przypadku kobiet i sześć torebek w przypadku mężczyzn. Polecana jest osobom z nadwagą, bądź otyłością (BMI powyżej 25).

Jak stosować:

Istnieje szeroka gama produktów Allévo®, m.in. zupy, koktajle, shaki o różnych smakach, które można dowolnie konfigurować w ciągu doby. 5 (6) torebek dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych i nie więcej niż 580 (700) kcal.  Tymczasem przeciętna prawidłowo skomponowana dieta dostarcza 2000–3000 kcal. Należy pamiętać także o piciu dużej ilości wody (min. 2 l dziennie). Efektem jest wyraźny spadek wagi, motywujący do dalszego odchudzania.

 

2.                  Faza Utraty Wagi, w której indywidualnie ustalona dieta składa się z normalnych posiłków uzupełnionych produktami Allévo®. Dzięki temu nie musisz rezygnować ze wszyst­kich swoich ulubionych potraw.

Jak stosować:

Na tym etapie należy spożywać 2-3 posiłki konwencjonalne i, aby uniknąć pomijania posiłków, uzupełniać całodzienne menu 2-3 dowolnymi produktami Allévo® (VLCD lub LCD). W tej fazie zalecana jest również regularna aktywność fizyczna. Optymalne, zalecane tempo utra­ty wagi to około 0,5 kg przez tydzień. Należy pamiętać o tym, że po dwóch tygodniach Fazy Startowej, kiedy spożywa się tylko zupki i koktajle Allévo, żołądek jest przyzwyczajony do mniejszych porcji. Klasyczne posiłki należy wprowadzać w małych porcjach, stopniowo zwiększając ich kaloryczność. Ważne jest, aby nadal trzymać się zasady pięciu posiłków w ciągu dnia. Dodatkowo polecane jest spożywanie dużej ilości wodnistych warzyw takich jak ogórki, pomidory, kabaczek czy dynia.

 

3.                  Faza Stabilizacji, która ma pomóc w utrwaleniu i utrzymaniu prawidłowej masy ciała.

Jak stosować:

W Fazie Stabilizacji należy komponować menu w oparciu o konwencjonalne dania uzupełniane produktami Allévo®. Dla utrwalenia prawidłowej wagi należy jeden dzień w tygodniu stosować tylko produkty Allévo®. Alternatywnie można kontynuować codzienną dietę poprzez zastąpienie jednego posiłku w ciągu dnia wybranym produktem Allévo®. W tej fazie również zalecana jest aktywność fizyczna.

 

TRENER KONTROLI WAGI ALLÉVO®

Gwarancją sukcesu jest wsparcie oraz rady Trenera Kontroli Wagi Allévo. Trener Kontroli Wagi Allévo to bezpłatna aplikacja, dostępna na stronie www.allevo.pl, która ułatwia odchudzanie. Wystarczy się zalogować, podać aktualne dane (wzrost, obwód talii, masę ciała oraz wagę docelową) – i otrzymamy spersonalizowane informacje z zakresu dietetyki i odżywiania, motywacji oraz aktywności fizycznej. Informacje te przedstawione będą za pomocą wykresów i diagramów, na podstawie poziomu wartości kalorycznych i odżywczych spożywanych posiłków (5 posiłków dziennie) i konkretnych aktywności fizycznych. Poprzez codzienne wypełnianie swoich parametrów będziemy mogli obserwować postępy, analizować je oraz planować kolejne kroki.

 

Materiał prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl