top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

Born to be Smart: jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa z CYBEX SENSORSAFE! Email

Produkty smart przeniknęły do świata rodziców, ponieważ bezpieczeństwo ich dzieci ma największe znaczenia. W szczególności dotyczy to rodzin podróżujących z pociechami samochodem. Przy pomocy nowego systemu monitorowania SENSORSAFE CYBEX przedstawia technologię dla fotelików samochodowych i-size, która zapobiega możliwym sytuacjom krytycznym w samochodzie.

Bezpieczeństwo i inteligencja

SENSORSAFE składa sią z klamry, która przymocowana jest do pasów bezpieczeństwa i za pomocą Bluetootha połączona z aplikacją w smartfonie. System ten uaktywnia się w momencie gdy klamra jest zapięta. W sytuacji, która może być niebezpieczna dla dziecka, rodzice otrzymują sygnał dźwiękowy, a także powiadomienie na swojego smartfona aby móc jak najszybciej zareagować.

Kontrola systemu pasów bezpieczeństwa

Klamra SENSORSAFE utrudnia dzieciom wydostanie się z pasów bezpieczeństwa. System odnotowuje rozpięcie pasów i za pomocą aplikacji natychmiast wysyła komunikat oraz alarmuje kierowcę sygnałem dźwiękowym.

Czujnik temperatury

Aktywowany SENSORSAFE stale mierzy temperaturę wewnątrz samochodu i ostrzega jeśli temperatura otoczenia dziecka jest za wysoka lub za niska, a tym samym zagraża jego zdrowiu. System ten zapobiega przegrzaniu lub wychłodzeniu dziecka.

Kontrola pozostawienia dziecka w samochodzie
SENSORSAFE zapewni, że dziecko nie zostanie pozostawione samo w samochodzie. W momencie, gdy rodzic opuszcza auto, a zapięte dziecko pozostanie nadal w środku, aplikacja SENSORSAFE wyśle powiadomienie i przypomni kierowcy o konieczności zabrania dziecka z samochodu.

Alert ostrzegawczy
Długie podróże z dziećmi nie są zalecane przez ekspertów, ale czasami są nieuniknione. Jeśli zostanie przekroczony zalecany czas podróży, max. 2 godziny, SENSORSAFE odnotuje to i wyśle powiadomienie.

Foteliki CYBEX i gb i-SIZE wyposażone w system SENSORSAFE dostępne będą w sprzedaży od października 2018.

Aplikacja SENSORSAFE może być używana na systemach iOS i Android. Dostępna jest w różnych językach.

 

O CYBEX
Niemiecka firma CYBEX, założona w 2005 roku to producent produktów dla dzieci i niemowląt. Cechami wspólnymi oferowanych produktów są bezpieczeństwo i funkcjonalność, ale zawsze połączone z najwyższą jakością i modnymi wzorami. Na początku 2014 roku firma CYBEX połączyła się z Goodbaby International Holding Limited. Grupa należy do wiodących światowych przedsiębiorstw w branży produktów dla dzieci i młodzieży. Dyrektorami generalnymi CYBEX są Johannes Schlamminger i Raoul Bader. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić:

http://cybex-online.com/pl

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl