top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

Thule Sleek – nowy, stylowy, czterokołowy wózek dziecięcy, idealny dla aktywnych rodzin ! Email

Odwiedzaj nowe miejsca, przemierzaj chodniki i deptaki, zwiedzaj... albo po prostu wygodnie odbierz dzieci z przedszkola i zrób z nimi zakupy. Wszystko to jest jeszcze łatwiejsze z Thule Sleek – bezpiecznym, stylowym i doskonale zaprojektowanym dziecięcym wózkiem od Thule.

Thule Sleek jest lekki, wszechstronny, niezwykle łatwy do prowadzenia i manewrowania... i właśnie pojawił się w sklepach w całej Europie. Zaprojektowano go z myślą o aktywnych rodzicach, dla których spacery z dzieckiem (lub dziećmi) są czymś więcej niż tylko krążeniem wokół bloku czy domu. Thule Sleek gwarantuje najwyższy komfort, łatwą obsługę i pełną wszechstronność – doskonale sprawdzi się nawet w zatłoczonych centrach miast (pełnych wąskich ulic i nierównych chodników) oraz w pojazdach komunikacji miejskiej.


Thule Sleek oferuje użytkownikom ogrom opcji konfiguracyjnych – wózek możemy w pełni dopasować do potrzeb rodziny, również w miarę jej powiększania się. Do podstawowego zestawu można dołożyć gondolę, drugie siedzisko lub fotelik samochodowy, co pozwala na wygodne przewożenie jednego, dwójki czy nawet trójki dzieci. Siedzenia można też w pełni konfigurować, tj. 13 użytecznych kombinacji pozwala na dostosowanie wózka do potrzeb najbardziej wymagających dzieci i rodziców.

Co ważne, mały pasażer (lub pasażerowie) jest w nim zawsze bezpieczny – Thule Sleek został starannie przetestowany pod kątem spełniania najbardziej rygorystycznych norm bezpieczeństwa. To sprawia, że rodzic może spokojnie skupić się na spędzaniu czasu z dzieckiem – np. odkrywać nowe miejsca w okolicy... lub po drugiej stronie miasta.


Thule Sleek jest pierwszym czterokołowym wózkiem dziecięcym w ofercie Thule – w portfolio marki dołącza on do docenianych przez użytkowników na całym świecie trójkołowych wózków zaprojektowanych zarówno z myślą o spędzaniu czasu w mieście, jak i poza nim. Thule oferuje również komplementarne produkty dla aktywnych rodziców – np. wielofunkcyjne przyczepki sportowe Thule Chariot, bogaty wybór dziecięcych fotelików rowerowych oraz nosidła turystyczne dla dzieci.
Co istotne, każdy użytkownik Thule Sleek może go w pełni dopasować do swoich potrzeb i preferencji, odpowiednio dobierając zestaw akcesoriów (od uchwytów na kubki i butelki, dodatkowe elementy tapicerki zwiększające komfort, aż po śpiworki i torby transportowe). Wózek dostępny jest w kilku modnych wersjach kolorystycznych – Grey Melange, Midnight Black, Shadow Grey, Navy Blue oraz Energy Red.

 

 

O Thule

Firma Thule powstała w Szwecji w 1942 roku. Już wtedy staraliśmy się, aby dzięki naszym produktom użytkownicy mogli poznawać świat z bliska i rozwijać swoje życiowe pasje. Jesteśmy grupą ludzi z różnych krajów, zjednoczonych wspólną pasją służenia pomocą rodzinom prowadzącym aktywny tryb życia i wszystkim entuzjastom wypoczynku na łonie natury. Thule pomaga w transporcie dowolnego ładunku bezpiecznie, łatwo i z klasą, ułatwiając prowadzenie aktywnego stylu życia. Wierzymy, że ma on szczególną wartość — zarówno w mieście, jak i na łonie natury. Dla naszego zdrowia i szczęścia w czysto ludzkim wymiarze oraz jako wyraz szacunku i troski wobec świata, który nas otacza. Niezależnie od tego, jaką masz pasję, dokąd zmierzasz i co chcesz ze sobą zabrać. Z Thule naprawdę możesz żyć pełnią aktywnego życia.

 

 Więcej informacji o produktach Thule : www.thule.com

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl