top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

Room 13 - amarantowe serce Mazowieckiej! Email

Zabytkowa architektura w centrum stolicy
Ulica Mazowiecka to wyjątkowe i historyczne miejsce dla wszystkich warszawiaków. To tu w XIX wieku powstało wiele pięknych, zabytkowych kamienic. Niemalże doszczętnie zrujnowane podczas drugiej wojny światowej odrodziły się tuż po niej, zmieniając co prawda swoje przeznaczenie i właścicieli ale zachowując przedwojenny charakter. Do dziś dnia cieszą swoją urodą mieszkańców i przyjezdnych, a także licznie przybywających tu klubowiczów, gdyż... legendarna ulica to obecnie klubowe zagłębie Warszawy.

Room 13 – gdy historia przeplata się z rozrywką
Restauracje i kluby nocne wypełniają partery historycznych budynków, by wieczorami gościć „głodnych" zabawy i atrakcji przybyłych. Sercem tego tętniącego życiem zagłębia jest kamienica o nr...13.

 

Zabytkowy gmach, będący pierwotnie siedzibą Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego, od kilku lat otwiera swe podwoje przed klubowiczami pod szyldem Room 13. Nowoczesne wnętrza tej popularnej imprezowej przestrzeni zostały umiejętnie wkomponowane w zabytkową architekturę, tworząc nietuzinkowe miejsce rozrywki. Już od jej progu goście zostają spowici amarantowym światłem, które zaczarowuje i przeobraża poszczególne pomieszczenia. Znajdują się tu: parkiet, dwa bary, strefa komfortowych loży oraz zamknięta sala VIP. A wszystko po to by móc spędzić czas z przyjaciółmi rozkoszując się doskonałymi koktajlami, tańcząc i słuchając muzyki „serwowanej" przez znanych warszawskich DJ-ów oraz relaksując się w otoczeniu stylowych wnętrz 13 Pokoju.

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl