top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

Siódma Gala Polish Businesswomen Awards zakończona sukcesem! Email

Za nami siódma edycja konkursu o tytuł Polish Businesswomen Awards, organizowanego przez redakcję magazynu „Businesswoman & life"! Dnia 21 kwietnia 2018 roku w Hotelu Bellotto przy ul. Senatorskiej 13/15 w Warszawie odbyła się gala Polish Businesswomen Awards,

którą w fenomenalny sposób poprowadził Adam Adamonis.

Gości powitała Elżbieta Jeznach, redaktor naczelna magazynu „Businesswoman & life".

Uroczysta gala rozpoczęła się od występu śpiewaka operowego o niebywałym temperamencie scenicznym i wokalnym – Łukasza Karaudy.


W tegorocznej edycji konkursu laureaci otrzymali statuetki w poszczególnych kategoriach:

1.Kategoria „Wybitna Osobowość"
1.Grażyna Wolszczak, za dorobek artystyczny i promowanie kultury
2.Dorota „Doda" Rabczewska za działalność charytatywną
3.Jacek Rozenek za kreowanie aktywnych, przedsiębiorczych postaw i prowadzenie rozwijających szkoleń i warsztatów


2.Kategoria „Zdrowie"
1.Lider wśród naturalnych suplementów diety – Dietering.com
2.Lider w kształtowaniu sylwetki – dr Barbara Newall z Thera Polska, metoda Lignaform
3.Lider w działaniach prozdrowotnych – Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.
4.Lider wśród cateringów dietetycznych – Maczfit
5.Lider wśród domów opieki dla seniorów w Polsce – Rezydencje dla Seniorów Złote Borki
6.Lider wśród organicznych nutraceutyków – ZOJO Beauty Elixirs
7.Lider wśród butelkowanych wód mineralnych – Jantar Wody mineralne
8.Lider wśród Polskich zielarni – Zielarnie Po Zdrowie


3.Kategoria „URODA"
1.Lider wśród klinik medycyny estetycznej i anti-aging – dr Beata Dethloff
2.Lider w zakresie nowatorskich zabiegów medycyny estetycznej – dr Andrzej Kępa
3.Lider w eksperckim zastosowaniu peelingów chemicznych – Zuzanna Karwas, MezoSkin
4.Lider naturalnego wyglądu w estetyce – Dr Grażyna Bem
5.Lider makijażu permanentnego – Magdalena Szczęsna, Star Permanent
6.Lider wśród klinik stomatologicznych – dr Irena Przybylska, Implant Medical
7.Lider wśród salonów fryzjerskich – Dom Urody Dessange
8.Lider wśród luksusowych kosmetyków do opalania – Australian Gold
9.Lider w osiąganiu naturalnych efektów w medycynie estetycznej i holistycznym podejściu do pacjenta – dr Marcin Nowak
10.Lider innowacyjnych metod przeciwstarzeniowych – RosaMed Clinic
11.Lider w profesjonalnym wizażu – Karolina Mróz, Kola Lash
12.Lider skutecznych rozwiązań dla piękna włosów i ciała – Apogeum Studio Urody, Łukasz Kowalski
13.Profesjonalne wsparcie w zachowaniu zdrowego wyglądu – Anna Skrzyniarz – Plutecka, Gabinet Metamorfoz

 

4.Kategoria „ Prawo i Finanse"
1.Charyzmatyczna osobowość branży finansowej – Beata Chrobak, Dokum
2.Lider wśród adwokatów rodzinnych – Patrycja Chabier
3.Lider najwyższej jakości obsługi klienta w branży prawniczej – CH&O Adwokaci Chludzińska, Ochwat i Wspólnicy


5.Kategoria „ Moda"
1.Odkrycie projektantki Roku – Magdalena Żabicka-Gągało, PIN-UPS
2.Lider w kształtowaniu kobiecego piękna – Wiesława Gapińska
3.Lider wśród torebek dla kobiet biznesu – Joanna Kruczek, Bag Culture
4.Lider garniturów szytych na miarę – Norman Suits
5.Lider wśród luksusowej biżuterii dla Kobiet – Józef Czerniejewski, Natalia Gold
6.Lider luksusowych butików dla kobiet – Rina Carezza
7.Lider wśród marek modowych dla kobiet w każdym rozmiarze – Josz by Jola Szala
8.Lider wśród producentów odzieży damskiej dla kobiet biznesu – Molton


6.Kategoria „Podróże, miejsca, turystyka"
1.Lider wśród Hoteli & SPA przyjaznych kobietom – Talaria Resort & Spa
2.Lider wśród ekskluzywnych miejsc wypoczynku – Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel
3.Lider wśród Hoteli z polem golfowym – Sobienie Królewskie
4.Lider w profesjonalnej obsłudze wyjazdów biznesowych – dr Andrzej Górski, biuro podróży Olimp Air


7.Kategoria „Nieruchomości, architektura i budownictwo"
1.Lider w budowie nowoczesnych i kameralnych osiedli – PATIO – Chmielewski Dudzik Sp. j.
2 Lider w kreowaniu przestrzeni biurowych – Elżbieta Pyrek, Elzap
3.Lider wśród ekskluzywnych centrów handlowych – Ewa Rather, Stara Papiernia
4.Lider ekologicznego budownictwa – Agnieszka Zydroń, Agant


8.Kategoria „Edukacja, szkolenia i coaching"
1.Lider wśród coachów dla kobiet biznesu – Beata Bikowska
2.Lider w dziedzinie strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi – Karina Papieluch, KaiZen HR
3.Lider szkoleń biznesowych – BERNDSON


9.Kategoria „Sukces Firmy"
1.Lider w świadczeniu kompleksowych usług porządkowych – Małgorzata Luboińska, 4 Ever Clean
2.Sukces firmy – Katarzyna Trawińska, marka Prouvé
3.Lider wśród agencji ochrony osób i mienia – Rafał Luboiński, RR Security
4.Lider wśród organizacji odzysku opakowań – Katarzyna Michniewska, Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań
5.Lider w branży logistycznej – Magdalena Pasik – Zagalska, LENMAR
6.Eksporter innowacyjnych rozwiązań HR – Agnieszka Czykieta, Ascendant Business Solutions
7.Lider wśród firm wspierających organizatorów eventów – Monika Bradacz, M-DUO Models
8.Lider kreacji marketingowych. Komu przypadnie ta nagroda – Janusz Jabłoński, BERM CREATIVE PRODUCTION GROUP
9.Lider wśród telewizji internetowych – Andrzej Tarkowski – Kiliszewski, Telewizja ATV

10.Lider wśród wypożyczalni sprzętu gastronomicznego – Gastro Magic Service

11.Lider innowacyjnego marketingu społecznościowego – Krzysztof Bartosiak, For Health, właściciel marki NanoBeauty
12.Lider wśród systemów franczyzowych – Zofia Bydałek, Yasumi
13.Lider promocji Polski na świecie – Milena Gołda
14.Lider wśród producentów rolek sushi – Renata Kiraga, Hand & Roll Tsuru Sushi
15.Lider wśród dystrybutorów najwyższej jakości win – Bożena Tymińska, Pomowin
16.Lider wśród drukarni – Jan Sip, Tongraf
17.Lider w podejmowaniu przedsiębiorczych inicjatyw – Karolina Smęda – Drzycimska
18.Najwybitniejszy polski kubista młodego pokolenia – Robert World


10.Kategoria „Nagroda Publiczności"
Dr Barbara Newall z Thera Polska.


Statuetki i nagrody dla Laureatów wręczali: Iwona Pełszyńska – Prezes Fundacji Press Zone; Magdalena Antosiewicz – blogerka modowa, Agnieszka Kaczorowska – tancerka, właścicielka Szkoły Tańca, prezenterka; Stanisław Świerk – Wicemister Warszawy; Elżbieta Jeznach – redaktor naczelna Businesswoman & life; Artur Szymański – przedsiębiorca, inwestor; Łukasz Karauda – śpiewak operowy, Paulina Koziejowska pogodynka; Karolina Emus – finalistka Miss Polski, trenerka fitness; Monika Wolny reprezentująca Studio Sante.


Atrakcją wieczoru były trzy, wspaniałe pokazy mody marek: MOLTON, JOSZ, RINA CAREZZA. Obuwie do pokazu mody udostępniły marki: Kazar, Primamoda. Makijaże wykonała wizażystka Urszula Olko z Mon Credo, o fryzury zadbali styliści z Domu Urody Dessange, modelki zapewniła agencja modelek i hostess – M-DUO Models.

Nagrody do konkursu wizytówkowego przekazały następujące firmy: BERNDSON, LEK-AM, Kazar, NanoBeauty, Organika, Dr Beata Dethloff, Rezydencje dla seniorów Złote Borki, KaiZen HR, Dessange, Dietering.com. Implant Medical, Prouve, Norman Suits, Joanna Kruczek.
Dekorację sceny przygotowała Kwiaciarnia Mokotowska 61 Iwony Hys-Malinowskiej.


Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na bankiet do podziemi Hotelu Bellotto. Na gości czekało przepyszne menu przygotowane przez Restaurację Focaccia oraz słodkości i tort z Cukierni Miodowa Cafe.
O stylizację Iwony Pełszyńskiej zadbała Ela Piorun z kolei marka Giacomo Conti wystylizowała Artura Szymańskiego.


Degustację alkoholi, soków i wody przygotowały marki: Pomowin, Wódka Organika, Oskoła, Marwit, Jantar Woda Naturalna, alkohole z Grupy AMBRA S.A.: Shutter Home, EL SOL, Cydr Lubelski, Cin & Cin.


Atrakcją Gali była lekcja gry w golfa przygotowana przez Sobienie Królewskie Golf & Country Club.


O nagłośnienie gali zadbała firma BERM CREATIVE PRODUCTION GROUP.


Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Radio Kolor, PressZone, Marketing w spódnicy, biznesowy.net, trendz.pl, Warszawa w Szpilkach, Piękniejsze.pl, naszbiznes24.pl, www.modaija.pl, Kasa na obcasach, Marketing w spódnicy, Marketing-modowy.pl, MBA dla kobiet, firma.pl, alterweb, cena biznesu, franczyzaBanku.pl, fridomia.pl, Telewizja ATV, woman-news.pl, Informator Stolicy, PIRB Instytut, Kulturalni.pl

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl