top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

Diamentowe Walentynki! Email

Już jutro światowe święto zakochanych! Walentynki to dzień, w którym na każdym kroku czuć atmosferę radości i miłości. 14 lutego wszyscy chcemy pokazać naszym drugim połówkom, jak wiele dla nas znaczą. Nie bez powodu to właśnie tego dnia na całym świecie odnotowuje się najwięcej zaręczyn.

Wybór wyjątkowego prezentu dla naszego partnera nigdy nie jest prosty. Chcemy sprawić komuś radość, zaskoczyć go, a przede wszystkim pokazać, że jest najważniejszą osobą w naszym życiu. Co spełnia wszystkie te kryteria? Biżuteria! Ręcznie wykonana, z pięknymi kamieniami szlachetnymi. Pojawia się jednak kolejne pytanie – co wybrać? Pierścionek, naszyjnik, kolczyki?

 

„To zależy przede wszystkim od dojrzałości związku. Pary, które znają się od lat, żyją aktywnie i stale poszukują nowych wspólnych przygód, często wybierają biżuterię, która łączy kamienie kolorowe z brylantami. Tutaj bardzo popularne są pierścionki oraz kolczyki. Pary, które dopiero rozpoczynają wspólną drogę, wybierają biżuterię symboliczną z elementami w kształcie serca, znaku nieskończoności, czterolistnej koniczyny. Głównie bransoletki oraz naszyjniki w złocie lub srebrze z kamieniami naturalnymi"mówi Anna Majsterek, główny projektant Domu Jubilerskiego A&A.

 

Według statystyk w Walentynki na świecie odnotowuje się kilkakrotnie więcej zaręczyn niż w jakimkolwiek innym dniu roku. Na pewno sprzyja temu niezwykła aura tego pełnego miłości święta. Jakie zatem propozycje czekają na tych, którzy chcą poprosić o rękę swojej wybranki?

 

„W przypadku pierścionków zaręczynowych tradycja wciąż jest na czasie. Panowie najczęściej wybierają brylanty w klasycznej oprawie z białego lub żółtego złota. Rzadko decydują się na eksperymenty." – dodaje Anna Majsterek.

 

Biżuteria to wyjątkowy pomysł na prezent. Mnogość pięknych wzorów i materiałów sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć coś, co trafi w gusta obdarowywanej osoby. Jest to podarunek ponadczasowy, który zawsze będzie przywoływał wspaniałe wspomnienia.

Poniżej kilka propozycji, które mogą zainspirować i Panów, i Panie.
1) pierścionek z białego złota z brylantami, cena: 2 999 zł
2) pierścionek z białego i żółtego złota z brylantami, cena: 3 199 zł
3) przywieszka z białego i żółtego złota z brylantami, cena: 2 990 zł
4) przywieszka z białego złota z brylantem, cena: 690 zł
5) złote kolczyki z brylantami, cena: 4 990 zł

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl