top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

Eichholtz by Clue Jedyny salon już w Warszawie! Email

W Warszawie otwiera się pierwszy flagowy sklep luksusowej, holenderskiej marki Eichholtz. Pod szyldem Clue Studio znajdziemy meble i akcesoria, które cenione są zarówno przez smakoszy wnętrz jak i architektów.


Marka Eichholtz powstała 25 lat temu w Holandii. Szybko stała się popularna w Azji i Stanach Zjednoczonych a następnie podbiła rynek kanadyjski i europejski. Ich charakterystyczny styl to mieszanka klasyki, nowoczesności i elegancji. Pikowane sofy, delikatne kryształowe lampy, chromowe wykończenia i drewniane dodatki tworzą eklektyczną formę pasującą do wysmakowanych wnętrz. Geometryczne kształty łączą się z naturalnymi materiałami najwyższej jakości, tworząc unikatowe i niepowtarzalne meble.

Wnętrza urządzone przez Eichholtza są wyrafinowane a jednocześnie przytulne, klasyczne ale z nutą modernizmu. Dlatego idealnie wpisują się w koncepcję Clue Studio, jedynego showroomu w Warszawie, który został wybrany przez holenderską markę do reprezentowania jej.


W Clue Studio znajdziemy luksusowe meble, oświetlenie, tekstylia i dodatki. Firma realizuje projekty indywidualne a także zajmuje się doradztwem przy urządzaniu wnętrz w tym także hoteli.

Clue Studio powstało z miłości do pięknych przedmiotów, gdzie klasyka i modernizm łączą się w idealną całość.

Clue Studio
Ul. Syta 93
Warszawa

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl