top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

VIVANESS 2018 - polski wystawca na Miedzynarodowych Targach Kosmetykow Naturalnych i Organicznych! Email

W dniach od 14 do 17 lutego 2018 r. w Centrum Wystawowym w Norymberdze odbędą się największe w Europie, Międzynarodowe Specjalistyczne Targi Kosmetyków Naturalnych i Organicznych Vivaness 2018. Natura od zawsze uważana jest za źródło energii i najlepszego dostawcę aktywnych składników do holistycznej pielęgnacji i podkreślania naturalnego piękna. Tego samego zdania jest polska firma - Laboratorium Naturella, tegoroczny uczestnik targów VIVANESS.


Laboratorium Naturella to biotechnologiczna firma badawczo-wdrożeniowa, oferująca naturalne kosmetyki OnlyBio i środki czystości OnlyEco. Tworzą je pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Wszystkie produkty obu marek są wegańskie i biodegradowalne, a ponadto zawierają przynajmniej 99% składników pochodzenia naturalnego. Jako jedyne na rynku posiadają wytwarzaną przez mikroorganizmy, naturalną biosurfaktynę z rzepaku, co zainteresowało organizatorów tegorocznej edycji targów kosmetycznych VIVANESS.


VIVANESS to wydarzenie, które w unikalny sposób łączy tradycję z nowoczesnością a także pionierów w branży z nowymi przybyszami z międzynarodowego sektora kosmetycznego. Miła atmosfera targów sprzyja nawiązywaniu kontaktów biznesowych zarówno producentom kosmetyków naturalnych, jak i ich nabywcom. Prezentowane tam produkty skierowane są do profesjonalnych kanałów sprzedaży, takich jak międzynarodowe sieci drogeryjne, sklepy oferujące specjalistyczne artykuły ekologiczne, a także wyspecjalizowane sklepy internetowe, drogerie, perfumerie i apteki.


Poprzez połączenie doboru wysokiej klasy, naturalnych składników, jak również ich innowacyjny sposób pozyskiwania i zastosowania w produktach, marki OnlyBio i OnlyEco mają szansę podbić rynek międzynarodowy. Aby szanse na to zwiększyć, w styczniu b.r. firma i jej produkty przeszły z wynikiem pozytywnym audyt certyfikacyjny na zgodność z międzynarodowym standardem naturalności COSMOS/EcoCert (jako nieliczne w Polsce).

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl