top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

Majka Jezowska jako Kawaler Orderu ...Uśmiechu! Email

Majka Jeżowska jest jedną z gwiazd i osobistości, którym przyznano tytuł Kawalera Orderu Uśmiechu. W jej przypadku było to ponad 20 lat temu, podczas koncertu w Sali Kongresowej. Kawaler Orderu Uśmiechu to przyjaciel dzieci, a piosenki Majki bawią i edukują kolejne już pokolenia dzieci w Polsce. Artystka zapraszana jest więc na różne uroczystości i koncerty. Ostatni z nich, odbył się z okazji Międzynarodowego Dnia Orderu Uśmiechu, jego siódmej edycji w Lublinie. Wywołał niespotykaną radość zarówno wsród dorosłych jak i małych fanów. Majka potrafi z każdego występu zrobić wielkie show, gdzie do zabawy wciągnięta zostaje cała publiczność.

Na koncercie gościł też radny miasta Zbigniew Ławniczak, który przyznał artystce specjalne wyróżnienie.


Order Uśmiechu przyznają dzieci. Pomysł narodził się w 1968 roku w redakcji Kuriera Polskiego, a od 1979 roku zyskał rangę międzynarodową. Kawaler uśmiechu musi być osobą uśmiechniętą , serdeczną i musi działać na rzecz dzieci. Order przyznawany jest 2 razy do roku (wiosną i jesienią). Obecnie Kawalerami Orderu Uśmiechu odznaczono 953 osoby w 45 krajach.

Są nimi m.in. Jan Paweł II, Dalajlama, Anna Dymna, Ewa Błaszczyk, Kuba Błaszczykowski, Steven Spielberg, Piotr Fronczewski, Jacek Kuroń, prof. Henryk Skarżyński czy Otylia Jędrzejczak.

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl