top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

Salon Nissana w Gdańsku teraz nowocześniejszy i bardziej przyjazny klientom! Email

Kolejny salon Nissana w Polsce zakończył swoją metamorfozę – firma ZDUNEK KMJ otworzyła właśnie w Gdańsku podwoje zmodernizowanego obiektu, zgodnego z nową Koncepcją Sprzedaży Detalicznej marki.

Opracowana przez Nissana koncepcja zakłada nie tylko modyfikację wystroju wnętrza obiektu, ale przede wszystkim koncentruje się na nowatorskim podejściu do obsługi klienta w otwartej i dynamicznej przestrzeni. Projekt stanowi rewolucję w zakresie sprzedaży detalicznej i przesuwa granice w branży motoryzacyjnej wkraczając w erę elektroniki i multimediów. Nowoczesne narzędzia sprzedaży, interaktywność, a także angażująca klienta zaawansowana technologia zmieniają sposób postrzegania marki i oferowanych modeli, natomiast dla klientów będą przyjemnym doświadczeniem.


Salon po generalnej modernizacji łączy nowoczesność i design. Wygospodarowano w nim miejsce na ekspozycję 6 samochodów – w tym wielokrotnie nagradzanych crossoverów oraz samochodów miejskich, wyposażonych w szereg praktycznych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych zapewniających bezpieczeństwo oraz wysoki komfort podróżowania.


Spełniając najnowsze standardy marki stacja dealerska ZDUNEK KMJ dołączyła do grona dziewięciu autoryzowanych punktów sprzedaży i serwisu samochodów elektrycznych Nissana w Polsce, a wśród nich Nissana LEAF będącego najpopularniejszym samochodem elektrycznym na świecie. Na terenie obiektu została zainstalowana najnowocześniejsza szybka ładowarka CHAdeMO, pozwalająca naładować akumulatory samochodu od 0 do 80 procent w czasie zaledwie 30 minut. Możliwość ładowania zapewniona jest przez całą dobę podróżującym po Trójmieście Nissanom z napędem elektrycznym.


Modernizacja obiektu wpłynęła na zmiany zarówno w salonie, jak i w serwisie. Dotychczas funkcjonujące w osobnym budynku biuro obsługi posprzedażnej oraz dział części zamiennych zostały połączone z działem sprzedaży w głównym budynku. Poza usługami związanymi ze sprzedażą i serwisem obiekt oferuje także kompleksową obsługę w zakresie odkupu samochodów używanych, autoryzowany serwis blacharsko-lakierniczy, a także stację kontroli pojazdów, w której można wykonać przegląd techniczny pojazdu. Na miejscu oferowane są także usługi w zakresie pośrednictwa kredytowego, leasingu i ubezpieczeń komunikacyjnych.


Wraz z otwarciem nowego obiektu firma ZDUNEK KMJ stawia na jeszcze wyższą jakość obsługi, zapewnienie większego komfortu klientom oraz ciągły rozwój w przyszłości. Salon Nissan ZDUNEK KMJ jest szesnastym obiektem w Polsce, który dostosował się do standardów Nowej Koncepcji Sprzedaży Detalicznej marki. Do końca roku 2018 program transformacji ma zapewnić spójność obsługi w całej sieci dealerskiej Nissana liczącej 2 500 punktów w Europie.

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl