top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

„Lion. Droga do domu” na Kobiecym Wieczorze Filmowym! Email

Kolejne, ostatnie w tym roku spotkanie w ramach Kobiecego Wieczoru Filmowego, odbędzie się już 1 grudnia w warszawskiej Kinotece. O 19:30 rozpocznie się przedpremierowy pokaz pełnego emocji filmu „Lion. Droga do domu".
Spotkanie poprowadzi Paweł Sztompke – polski dziennikarz radiowy oraz recenzent muzyczny. Gospodarz wydarzenia porozmawia m.in. z joginką, która zaprezentuje ćwiczenia mięśni twarzy i szyi.


Film „Lion. Droga do domu" opowiada niezwykle poruszającą historię opartą na faktach. Mały chłopiec gubi się na ulicach nieznanego mu miasta – Kalkuty, jest sam, daleko od domu, nie potrafi sobie nawet przypomnieć nazwy miejscowości, w której dotychczas mieszkał. Dziecko musi samo o siebie zadbać, na szczęście jego los odmienia para Australijczyków, którzy zapewniają mu wygodne życie. Jednak po 25 latach dorosły już mężczyzna nie może przestać myśleć o swoim domu i pozostawionej rodzinie. Dlatego wyrusza w podróż. Czy znajdzie na jej końcu to, czego szukał?


Tradycyjnie, jak podczas każdej edycji Kobiecego Wieczoru Filmowego nie zabraknie wielu atrakcji, niespodzianek i konkursów. Każda z pań na wstępnie otrzyma upominek przygotowany przez partnerów spotkania. Jedną z atrakcji będzie mehendi, czyli szczególnie popularne w Indiach i krajach arabskich malowanie henną. Hinduski zdobią henną swoje ciała „na szczęście" – przed ważnymi uroczystościami – szczególnie przed ceremonią ślubną. Podczas Kobiecego Wieczoru Filmowego uczestniczki spotkania będą mogły w promocyjnej cenie wykonać mehendi. Henna, którą będą malowane wzory, pochodzi z Indii i jest całkowicie naturalna oraz bezpieczna dla skóry. Utrzymuje się na ciele od 5 do 8-9 dni – w zależności od typu skóry oraz pielęgnacji.
Serdecznie zapraszamy wszystkie panie na spędzenie przyjemnego wieczoru w Kinotece!


Bilety do nabycia w kasie kina oraz na stronie internetowej:
35 zł – dla posiadaczy Karty Kinoteka Klub
39 zł – bilet normalny

Partnerzy wydarzenia: Barefoot Wine, The Body Shop, Luminosfera, Ziaja, Oceanic, BoConcept, Palmers, Vapiano, Pizza Hut, OKK!, Restauracja Halka, Wizażystka: Anna Jabłońska, Kinads, Filmbox, Thai Sun, Bukowy Las, Klinika Beuaty Duty, GartaGallery i Esencja Zdrowia, Woman Now, Radhashop, Phenicoptere, Teatr Tańca Nataraja.
Patronat medialny: Weranda, Businesswoman&Life.

www.kinoteka.pl
www.okkpr.pl

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl