top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

zaproszenia


ZAPROSZENIE na spotkanie z Dorotą Szelągowską poświęcone książce "Dorota was urządzi na święta"! Email

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Dorotą Szelągowską poświęcone książce "Dorota was urządzi na święta". Spotkanie odbędzie się 15 listopada (wtorek) o godz. 18:00 w Empiku Junior w Warszawie (ul. Marszałkowska 116/122).
Wstęp na spotkanie jest wolny.

Dorota Szelągowska, projektantka wnętrz i gwiazda programu "Dorota was urządzi", tym razem zabiera nas w bajkowy klimat świąt Bożego Narodzenia. W książce "Dorota was urządzi na święta" zaprasza do wspólnych przedświątecznych przygotowań i dzieli się trikami, które pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę w domu bez rujnowania domowego budżetu. Nie zabrakło m.in. przepisów na świąteczne dania czy pomysłów na oryginalne prezenty i własnoręcznie zrobione dekoracje.

Więcej…
 
ZAPROSZENIE na spotkanie z Magdą Gessler w Katowicach! Email

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Magdą Gessler poświęcone "Kalendarzowi kulinarnemu 2017" oraz książce "Magda i dzieciaki". Spotkanie odbędzie się 7 listopada (poniedziałek) o godz. 18:30 w Empiku w CH Silesia w Katowicach (ul. Chorzowska 107). Wstęp na spotkanie jest wolny.

Najsłynniejsza polska restauratorka i kreatorka smaku prezentuje dwa nowe projekty. "Kalendarz kulinarny 2017" to stylowy i praktyczny terminarz, wzbogacony 40 autorskimi przepisami Magdy Gessler.

Więcej…
 
Omenaa Mensah z nowymi projektami na targach Warsaw Home ! Email

Omenaa Mensah będzie gościem specjalnym targów Warsaw Home (21-23.10), gdzie zaprezentuje najnowsze projekty powstałe w ramach jej konceptu AMMADORA. Odwiedzający targi będą mieli także możliwość wzięcia udziału w wykładach, w trakcie których Omenaa opowie o swojej pasji do designu, a także pokaże najciekawsze domy osób znanych z pierwszych stron gazet.

Omenaa Mensah to nie tylko charyzmatyczna osobowość telewizyjna znana z anten TVN, TVN24, czy TVN METEO ACTIVE. To także założycielka i Prezes Omenaa Foundation, fundacji w ramach której wspiera projekty związane z tolerancją, edukacją i współpracą oraz bizneswoman i właścicielka platformy biznesowej AMMADORA, której filozofię i projekty zaprezentuje w trakcie zbliżających się targów WARSAW HOME.

Więcej…
 
ZAPROSZENIE na spotkania autorskie z Marią Pakulnis i Januszem Mizerą w Warszawie i Poznaniu! Email

Serdecznie zapraszamy na spotkania autorskie z Marią Pakulnis i Januszem Mizerą poświęcone książce "Sceny kuchenne":

  • 6 października (czwartek) o godz. 18:00 w Empiku Junior w Warszawie (ul. Marszałkowska 116/122)
  • 7 października (piątek) o godz. 18:00 w Empiku w Poznaniu (ul. Ratajczaka 44)

Wstęp na spotkania jest wolny.

Więcej…
 
„Afryka jest kobietą”! Email

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Beatą Lewandowską-Kaftan poświęcone książce "Afryka jest kobietą". Spotkanie odbędzie się 7 października (piątek) o godz. 18:00 w Księgarni MDM przy ul. Koszykowej 34/50 w Warszawie. Wstęp na spotkanie jest wolny.

„Ta książka powstała z miłości – do Afryki, w której od pierwszej chwili poczułam się tak, jak gdybym wróciła do domu" mówi o swojej książce „Afryka jest kobietą" Beata Lewandowska-Kaftan.

Opowiada o tamtejszych kobietach, które choć różnią się pochodzeniem, wyglądem, wyznawaną religią czy zwyczajami, to łączy je odwaga, piękno i siła. Z historii wyłania się obraz Afryki prawdziwej, a nie tej z katalogów biur podróży. Tytuł ukaże się 28 września nakładem Edipresse Książki.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 25

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl