top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

zaproszenia


Jesteś w NC+? Wejdź na kanał 173 i oglądaj Polsat Viasat Nature zupełnie za darmo! Email

Od 24 kwietnia możesz oglądać wyłącznie na POLSAT VIASAT NATURE program Władca Dziczy z Dominicem Monaghanem. Program Władca Dziczy to seria podróżniczo-przygodowa, w której entuzjasta dzikich zwierząt wędruje przez odległe zakątki świata szukając najbardziej egzotycznych, dziwacznych i niebezpiecznych stworzeń, jakie zamieszkują naszą planetę.

Więcej…
 
Kasia Cichopek zaprasza na Światowy Dzień Ziemi! Email

Już jutro 22 kwietnia Światowy Dzień Ziemi. Dlatego w tym szczególnie ekologicznym miesiącu Europejska Platforma Recyklingu organizuje Wielki Finał akcji edukacyjno - ekologicznej „Zbieraj z klasą". We wtorek 25 kwietnia na Stadionie Legii w Warszawie zwycięskie szkoły, którym udało się zebrać największe ilości zużytych baterii i elektrośmieci zostaną nagrodzone za swoje ekologiczne zaangażowanie.

Konferencję i część oficjalną koncertu poprowadzi aktorka, prezenterka telewizyjna i mama: Katarzyna Cichopek.

Na scenie wystąpią: idolka dzieci i młodzieży - Honorata Skarbek oraz ambasadorzy projektu: Konrad „Kony" Czarkowski - lalkarz medialny, Mariusz Totoszko - wokalista i Justyna Tomańska - aktywna mama.

Więcej…
 
Kobieca książka "Szczęściary": ZAPROSZENIE na spotkania autorskie z Agnieszką Jeż i Pauliną Płatkowską w Olsztynie i Warszawie! Email

Serdecznie zapraszamy na spotkania autorskie z Agnieszką Jeż i Pauliną Płatkowską poświęcone książce "Szczęściary": Wstęp na spotkania jest wolny.
22 kwietnia (sobota), godz. 13:00, Książnica Polska w Olsztynie (Pl. Jana Pawła II 2/3, II piętro)
25 kwietnia (wtorek), godz. 18:00, Księgarnia MDM w Warszawie (ul. Koszykowa 34/50)

Więcej…
 
SEPHORA Trend Report Wiosna 2017! Email

W pierwszy weekend marca ( 3-5 marca) w warszawskiej Arkadii odbędzie się ponownie wielkie święto trendów! Przez trzy dni eksperci z perfumerii SEPHORA i luksusowych marek przedstawią najgorętsze światowe trendy w makijażu! Czas na SEPHORA Trend Report Wiosna 2017!

 

Baw się trendami i korzystaj z bezpłatnych usług oferowany przez ekspertów SEPHORA oraz luksusowych marek z całego świata!

 

Kto i Co czeka na Ciebie w ramach SEPHORA Trend Report?

Więcej…
 
„Lion. Droga do domu” na Kobiecym Wieczorze Filmowym! Email

Kolejne, ostatnie w tym roku spotkanie w ramach Kobiecego Wieczoru Filmowego, odbędzie się już 1 grudnia w warszawskiej Kinotece. O 19:30 rozpocznie się przedpremierowy pokaz pełnego emocji filmu „Lion. Droga do domu".
Spotkanie poprowadzi Paweł Sztompke – polski dziennikarz radiowy oraz recenzent muzyczny. Gospodarz wydarzenia porozmawia m.in. z joginką, która zaprezentuje ćwiczenia mięśni twarzy i szyi.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 25

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl