top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

zaproszenia


Dzień otwarty POP UP DITTA ZIMMERMANN! Email

Serdecznie zapraszamy 18 maja 2016 r. na dzień otwarty POP UP DITTA ZIMMERMANN – nowej kreatywnej przestrzeni modowej w nowoczesnej galerii Plac Unii City Shopping.

Organizatorzy przewidzieli w tym dniu, poza specjalnymi ofertami cenowymi i voucherami na zakupy, liczne atrakcje dla klientów butiku, takie jak: upominki w postaci autorskiej biżuterii Ditta Zimmermann, konsultacje i porady stylistów, konkursy z cennymi nagrodami, a także kieliszek prosecco i pyszny słodki poczęstunek dla każdego.

Więcej…
 
HEBAN jednym z największych uczestników STREFY DESIGNU Ewa&Wnętrze podczas Targów Dom Inteligentny w Krakowie! Email

HEBAN Galeria Ekskluzywnych Mebli serdecznie zaprasza do odwiedzania swojego stoiska w STREFIE DESIGNU Ewa&Wnętrze podczas tegorocznych Targów DOM Inteligentny. Wydarzenie odbędzie się w Centrum EXPO KRAKÓW przy ul. Galicyjskiej 9, w dniach 8-10 kwietnia 2016 r.

HEBAN Galeria Ekskluzywnych Mebli pojawi się w samym centrum supernowoczesnej przestrzeni targowej Centrum EXPO KRAKÓW - w STREFIE DESIGNU Ewa&Wnętrze i będzie jednym z największych wystawców tegorocznej edycji. Zaprezentuje się wraz ze światowej klasy markami, z którymi współpracuje: Visionnaire Home, Reflex Angelo, Ilfari, Constantini Pietro, Miinu Dr. Vranjes i Fiam Italia.

Więcej…
 
Jak być fajnym tatą i nie zwariować? - zaproszenie na spotkanie! Email

Serdecznie zapraszamy na spotkanie towarzyszące premierze książki "Jak być fajnym tatą i nie zwariować" Michała Będźmirowskiego, które odbędzie się 15 marca (wtorek) o godz. 16:00 w Restauracji Trzy Kolory przy ul. Czerskiej 14 w Warszawie.

Michał Będźmirowski jest twórcą projektu Modny Tata, który ma na celu aktywizację mężczyzn do rozwoju na wielu różnych płaszczyznach - ojcostwa, zdrowego stylu życia, mody czy sportu.

"Jak być fajnym tatą i nie zwariować" to poradnik dla tych, dla których "tacierzyństwo" jest doświadczeniem świeżym lub dopiero oczekiwanym - podszytym radością, wątpliwościami lub lękiem. Autor udowadnia na własnym przykładzie, że bycie ojcem to najlepsze, co może spotkać mężczyznę - i wcale nie trzeba rezygnować z własnych zainteresowań czy rozwoju.

Więcej…
 
Babski Dzień na Torwarze - spotkania autorskie! Email

W imieniu Wydawnictwa Edipresse Książki serdecznie zapraszamy na spotkania autorskie w ramach Babskiego Dnia, który odbędzie się 12 marca (sobota) na Torwarze (ul. Łazienkowska 6A, Warszawa).

Zapraszamy na stoisko nr 45, gdzie odbędą się spotkania:
12:00 - 13:00 - Alina Wajda, autorka książki "Pytania do życia"
13:00 - 14:00 - Joseph Seeletso, autor książki "Mali szefowie kuchni"
14:00 - 15:00 - Michał Będźmirowski (Modny Tata), autor książki "Jak być fajnym tatą i nie zwariować"

Więcej…
 
OKK! design – 7. edycja. Spotkanie z dobrym wzornictwem! DESIGN OD KUCHNI! Email

DESIGN OD KUCHNI to motyw przewodni 7. edycji spotkań z dobrym wzornictwem OKK! design, na które zapraszamy wraz z przedstawicielami firm wnętrzarskich, reprezentantami środowiska akademickiego, czołowymi projektantami form przemysłowych i ludźmi ze świata designu.

Spotkanie szkoleniowo-konferencyjne odbędzie się 14 marca 2016 r. w godzinach: 13.00–20.00 w przestrzeni MYSIA 3 w Warszawie.

 

Cykl spotkań OKK! design trwa już od 4 lat i na dobre wpisał się w kalendarz wydarzeń związanych ze światem dobrego projektowania i designu. Pierwsza edycja odbyła się w 2012 roku. Pomysłodawczynią i twórcą spotkań jest Olga Kisiel-Konopka, właścicielka marki OKK.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 25

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl