top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

zaproszenia


ZAPROSZENIE na spotkania autorskie z Marią Pakulnis i Januszem Mizerą w Warszawie i Poznaniu! Email

Serdecznie zapraszamy na spotkania autorskie z Marią Pakulnis i Januszem Mizerą poświęcone książce "Sceny kuchenne":

  • 6 października (czwartek) o godz. 18:00 w Empiku Junior w Warszawie (ul. Marszałkowska 116/122)
  • 7 października (piątek) o godz. 18:00 w Empiku w Poznaniu (ul. Ratajczaka 44)

Wstęp na spotkania jest wolny.

Więcej…
 
„Afryka jest kobietą”! Email

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Beatą Lewandowską-Kaftan poświęcone książce "Afryka jest kobietą". Spotkanie odbędzie się 7 października (piątek) o godz. 18:00 w Księgarni MDM przy ul. Koszykowej 34/50 w Warszawie. Wstęp na spotkanie jest wolny.

„Ta książka powstała z miłości – do Afryki, w której od pierwszej chwili poczułam się tak, jak gdybym wróciła do domu" mówi o swojej książce „Afryka jest kobietą" Beata Lewandowska-Kaftan.

Opowiada o tamtejszych kobietach, które choć różnią się pochodzeniem, wyglądem, wyznawaną religią czy zwyczajami, to łączy je odwaga, piękno i siła. Z historii wyłania się obraz Afryki prawdziwej, a nie tej z katalogów biur podróży. Tytuł ukaże się 28 września nakładem Edipresse Książki.

Więcej…
 
Przedwojenne szlagiery w elektro-jazzowej aranżacji w ramach cyklu Deutsche Bank Invites ! Email

26 września kolejny koncert w ramach cyklu Deutsche Bank Invites. Tym razem w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego zabrzmią największe przeboje kina przedwojennego w wykonaniu takich artystów, jak Kasia Kowalska, Czesław Mozil, Robert Brylewski i Tomek Lipiński. Zaproszenie Banku przyjął artysta elektro-jazzowy Dariusz Makaruk, producent, muzyk i pomysłodawca projektu „Kino Mocne".

Więcej…
 
Rozpacz, niemoc, depresja… Ty też możesz je pokonać! Nowy poradnik Beaty Pawlikowskiej! Email

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Beatą Pawlikowską poświęcone poradnikowi "Wyszłam z niemocy i depresji, ty też możesz". Spotkanie odbędzie się 1 października (sobota) o godz. 14:00 w Empiku Junior w Warszawie (ul. Marszałkowska 116/122). Wstęp na spotkanie jest wolny.

Poczucie totalnej bezradności, wszechogarniający smutek i chaos... Zmaga się z nimi wiele osób, przez wiele lat zmagała się także Beata Pawlikowska. Jednak zrozumiała, czym jest depresja, skąd się bierze i w jaki sposób działa. Dzięki temu znana podróżniczka stworzyła narzędzia, które pozwoliły jej zwyciężyć z chorobą. Teraz dzieli się nimi z czytelnikami i słuchaczami oraz przekonuje, że nie warto tracić nadziei. Książka i audiobook „Wyszłam z niemocy i depresji, ty też możesz" ukażą się 28 września nakładem Edipresse Książki.

Więcej…
 
ZAPROSZENIE na spotkanie z Małgorzatą Kożuchowską w Warszawie! Email

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Małgorzatą Kożuchowską poświęcone książce "Druga szansa".Spotkanie odbędzie się 13 września (wtorek) o godz. 18:00 w Empiku w CH Arkadia w Warszawie (al. Jana Pawła II 82). Monika Borecka, agentka gwiazd, ma wszystko: karierę, pieniądze, pozycję w showbiznesie, przystojnego narzeczonego. I traci to... w jeden wieczór. Co zrobi ze swoim życiem? "Druga szansa" to książkowa wersja serialowego hitu TVN, który śledziły ponad dwa miliony widzów.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 25

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl