top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

3 Urodziny DoubleTree by Hilton Warsaw Nowy wymiar imprezy! Email

DoubleTree by Hilton Warsaw, pięknie położony hotel, w którym odpoczniesz z dala od zgiełku, a jednak w stolicy.... 22 czerwca będzie obchodził swoje 3 Urodziny - wyjątkowo relaksacyjnie!

Od wczesnych godzin popołudniowych w zielonym ogrodzie hotelu będzie można poćwiczyć jogę, 3/4 dance oraz bodyART z najlepszymi instruktorami i gwiazdami zafascynowanymi medytacją (przygotowującymi się do Międzynarodowego Dnia Jogi). Będzie też można wziąć udział w warsztatach parzenia herbaty, w szczególności tej wyciszającej i relaksującej na bazie yerba matte, melisy i innych mieszanek ziołowych, przygotowanych przez markę Five O'clock.

Wieczorna część imprezy to kontynuacja świętowania w ogrodzie przy akompaniamencie fortepianu i kojącym wokalu Wojciecha Ezzata - finalisty X Factor. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: znakomita aktorka – Anna Mucha, która umiejętnie łączy aktywne życie zawodowe z życiem prywatnym, wiedząc, jak ważna jest chwila dla samego siebie oraz DJ Adamus - DJ i producent muzyczny, od kilku lat zachwycony filozofią wschodu, czerpiący inspiracje ze swoich dalekich podróży.

Wśród gości, którzy odwiedzą tego dnia hotel i wezmą udział w loterii wizytówkowej, rozlosowane zostaną cenne nagrody - m.in. vouchery na pobyt weekendowy z wyżywieniem i vouchery na zabiegi w hotelowym The SPA.

 

 

Jeżeli chcecie Państwo przeżyć wyjątkowo relaksacyjne chwile w urokliwym hotelu, przy świetnej muzyce i wyśmienitej, lekkiej kuchni, zaplanujcie ten niezwykły dzień w DoubleTree by Hilton Warsaw. Wstęp wolny!

 

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

ul. Skalnicowa 21

22.06.2017 (czwartek), od g.16.00

WSTĘP WOLNY!

Partnerami Urodzin są: Five O'clock, Krotoski - Cichy, Image4You

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl